Oferta pracy: Kierownik działu sprzedaży

Opublikowano:
Autor:

Oferta pracy: Kierownik działu sprzedaży - Zdjęcie główne

Przeczytaj również:

Praca

GOPOL to wiodący producent profesjonalnych narzędzi do obróbki drewna oraz materiałów  drewnopochodnych. Nasze narzędzia cieszą się dużym uznaniem wśród specjalistów całej branży drzewnej i meblarskiej.Oferujemy zarówno sprawdzone rozwiązania jak i dostosowane do  indywidualnych potrzeb.
Dzięki wykwalifikowanej kadrze i ponad 30-letniemu doświadczeniu, oraz produktom najwyższej jakości prowadzimy kompleksową obsługę zarówno dużych jak i małych firm.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy
kandydatów na stanowisko:

KIEROWNIK DZIAŁU SPRZEDAŻY

Zadania:
• odpowiedzialność za inicjowanie i realizację sprzedaży, polityki cenowej i marżowej
• profesjonalne doradztwo techniczne w zakresie oferowanych produktów
• utrzymywanie profesjonalnych i efektywnych biznesowo relacji z klientami
• identyfikowanie i definiowanie potrzeb klientów
• ciągłe monitorowanie rynku narzędzi
• pełny nadzór nad funkcjonowaniem działu sprzedaży (obecnie 10 osób)
• raportowanie do zarządu
• współpraca z innymi działami spółki

Wymagania:
• minimum 3-letnie doświadczenie w zarządzaniu sprzedażą
• wysokie zdolności negocjacyjne
• doświadczenie w zarządzaniu ludźmi
• znajomość j. angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację
• bardzo dobra organizacja pracy, inicjatywa i zaangażowanie
• wysoka orientacja na cele
• znajomość branży narzędzi

Oferujemy:
• ciekawą pracę w prężnie rozwijającej się firmie, o ugruntowanej pozycji na rynku
• atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od umiejętności i osiąganych wyników
• możliwość rozwoju zawodowego
• narzędzia i inne dodatki potrzebne do realizacji zadań

Aplikacje prosimy przesyłać na adres: kontakt@gopol.com.pl

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE