Oferta pracy: Pracownik Serwisu - Informatyk

Opublikowano:
Autor:

Oferta pracy: Pracownik Serwisu - Informatyk - Zdjęcie główne

Przeczytaj również:

Wiadomości

dynamicznie rozwijająca się firma w branży diagnostycznego sprzętu medycznego szuka pracownika na stanowisko:

Pracownik serwisu - informatyk

Zadania:

  • opieka techniczna istniejących instalacji
  • przygotowywanie i instalowanie urządzeń
  • doradztwo i pomoc telefoniczna oraz online przy obsłudze oprogramowań sterujących pracą urządzeń
Oczekiwania od kandydatów:

  • znajomość systemów operacyjnych z rodziny Windows
  • sumienność, zaangażowanie, zdolności organizacyjne
  • umiejętność przekazania informacji technicznych klientom
  • mile widziane doświadczenie zawodowe/praktyki z branży IT
  • umiejętność konfigurowania sieci
  • prawo jazdy kat. B
  • umiejętność wykonywania prostych czynności montażowych
  • umiejętność samodzielnego poszerzania wiedzy technicznej
  • dobra znajomość języka angielskiego
Wybranym kandydatom oferujemy:

  • stabilne miejsce pracy w niedużej i dynamicznej firmie
  • umowę o pracę
  • wszystkie narzędzia niezbędne do realizacji powierzonych zadań
  • interesujące warunki finansowe
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na nasz adres mailowy podany w ogłoszeniu.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)

Medivetcon, ul. Bema 20/1, 63-200 Jarocin, biuro@medivetcon.pl

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE