Oferty pracy: Ekonomista ds. zakupów

Opublikowano:
Autor:

Oferty pracy: Ekonomista ds. zakupów - Zdjęcie główne

Przeczytaj również:

Wiadomości

RAWICKA FABRYKA  WYPOSAŻENIA WAGONÓW „RAWAG” SP. Z O.O.

Poszukuje kandydatatów na stanowiska:

EKONOMISTA DS. ZAKUPÓW

Miejsce pracy: Rawicz

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie lub wyższe;
  • Znajomość języka angielskiego, mile widziana znajomość drugiego języka obcego
  • dyspozycyjność
  • prawo jazdy kat. B
  • dobra znajomość oprogramowania typu ERP
  • bardzo dobre zdolności negocjacyjne
  • umiejętność nawiązywania kontaktów
Główne zadania realizowane na stanowisku pracy:

  • Zakupy materiałowe, negocjacje cenowe, pozyskiwanie nowych dostawców.
Oferujemy:

  • pracę w renomowanej firmie o europejskim zasięgu,
  • atrakcyjny system wynagradzania,
  • możliwość rozwoju i awansu zawodowego.
Termin składania CV do dnia 30.01.2018 r. droga elektroniczną na adres: krzysztof.mackowiak@schaltbau-rawag.com lub listownie na adres siedziby Firmy:
Rawicka Fabryka Wyposażenia Wagonów „RAWAG” Sp. z o.o., ul. Tysiąclecia 5, 63-900 Rawicz

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE