Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AB1 - MAT-BRUK

Okradziono osiedlowe mieszkania. Policja apeluje o pomoc

› Aktualności 8 miesięcy temu    14.05.2019
Agata Fajczyk
komentarzy 7 ocen 2 / 50%
A A A
Gostyń. W piątek włamano się do dóch mieszkań na os. 700-lecia w GostyniuGostyń. W piątek włamano się do dóch mieszkań na os. 700-lecia w Gostyniu fot. fotomontaż M. Mostowy/A. Lutyńska

Dwa mieszkania zostały obrabowane na os. 700-lecia w Gostyniu. Gostyńska policja prowadzi dochodzenie, poszukuje sprawców włamań i apeluje o pomoc do mieszkańców.

Włamania miały miejsce w piątek, 10 maja, najprawdopodobniej pomiędzy godz. 12.00 a 15.00. Okradziono 2 mieszkania na os. 700-lecia w Gostyniu. Właścicieli czy lokatorów na miejscu wtedy nie było. Zginęła głównie biżuteria, skradziono też sprzęt elektroniczny. Policja podejrzewa, że sprawców mogło być kilku - dwóch, trzech. Prowadzący śledztwo podają rysopis jednego.

To mężczyzna wzrostu ok. 185 cm, dobrze zbudowany. Ubrany był w spodnie koloru niebieskiego oraz kurtkę koloru niebieskiego. Znak charakterystyczny - utykał na jedną nogę.

- Jeśli są jacyś świadkowie, którzy widzieli takiego mężczyznę bądź dwóch mężczyzn, kręcących się po osiedlu, czy też podejrzane pojazdy, bardzo byśmy prosili o kontakt - apeluje asp. sztab. Monika Curyk, zastępca oficera prasowego KPP w Gostyniu.

Z każdą informacją można dzwonić na nr tel. KPP w Gostyniu 65 575 82 00 - to telefon do dyżurnego, czynny całą dobę.

Poszukiwana sama wróciła do domu - KLIK

+ 1 głosów: 2 (50%) 1 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (7)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ XxxX
8 miesięcy temu ocena: 100%  7
Lecisz Międzyzdroje-Rawicz, tylko w Gostyniu mandat dostaniesz, bo tylko te k**szon to potrafią, ale coś innego to już im rączki opadają
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Sąsiad
8 miesięcy temu ocena: 50%  6
Pewnie patologia z 700-lecia nie ma już na tanią vódę i browary i zaczyna okradać sąsiadów.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ jerzy
8 miesięcy temu ocena: 100%  5
Rysopis podejrzanej osoby jest skromny, na którą nogę kuleje, czemu nie sporządzono portretu pamięciowego osoba mieszkająca na tej kładce widziała dokładnie tego złodzieja ???!!! Włamań na terenie Gostynia mało powiedziane b.dużo !!!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ rys
8 miesięcy temu 4
pani do okulisty
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Ewa
8 miesięcy temu ocena: 67%  3
A kto jest dzielnicowym na 700-lecia bo nigdy ich nie znałam? Mieszkam na osiedlu od samego początku i 2 x widziałam policjantów gdy chodzili z buta - może by tak często pochodzili po osiedlu o różnych godzinach a nie prosić żeby złapać im złodzieja i może jeszcze doprowadzić go na Komendę:) ciekawe czy im złapią - mam wątpliwości. Czekam za info o ich złapaniu
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Xyz
8 miesięcy temu ocena: 100%  2
Może by się Pani ruszyła z domu a tymbardziej sprzed tv bądź komputera podniosła 4 litery i popatrzyła częściej przez okno bo policja na tym osiedlu się znajduje i spaceruje często. Przynajmniej ja ich widzę.
~ As
8 miesięcy temu ocena: 100%  1
Jak to? To teraz policja apeluje o pomoc nie mogą sobie poradzić z poważniejsza sprawa? Ale prześladować przechodniów czy biedniejszych obywateli samochodem czy ciagnikiem to w tym się policja lubuje. Byle kasa za mandaty leciała a jak poważna sprawa to są bezradni.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji