Orkan zatrzymał zwycięski marsz Korony

Orkan zatrzymał zwycięski marsz Korony - Zdjęcie główne

Po jedenastu z rzędu wygranych Korona Piaski straciła punkty. Zwycięski marsz lidera klasy okręgowej zatrzymał Orkan Chorzemin.

Korona w Chorzeminie prowadziła już 0 : 2. Gole zdobyli Tobiasz Szymczak i Norbert Konieczny. Tuż przed przerwą gospodarze zdobyli bramkę kontaktową, a kwadrans przed końcem spotkania doprowadzili do remisu. - Prowadziliśmy już 2 : 0 i niepotrzebnie pozwoliliśmy sobie wbić bramkę tuż przed przerwą. Gospodarze w drugiej połowie nas zdominowali. Doprowadzili do remisu. Mieliśmy w ostatniej minucie szansę na zwycięstwo. Fabich trafił w słupek. Doskonałą sytuację miał też Liwerski. Remis uważam za wynik sprawiedliwy - powiedział po meczu trener Korony Piaski Maciej Gendek. Orkan przerwał serię 11 zwycięstw Korony, ale dalej drużyna Macieja Gendka może poszczycić się trzynastoma spotkaniami z rzędu bez porażki.

Orkan Chorzemin - Korona Piaski 2 : 2 (1 : 2)
0 : 1 - Tobiasz Szymczak (24')
0 : 2 - Norbert Konieczny (36')
1 : 2 - (44')
2 : 2 - (75')
Korona: Michałowicz - Szymczak, Piech, Gednek, D. Naskrent, Bonawenturczyk (76' Norkiewicz), Wasielewski, Pijanowski, N. Konieczny, Kaczmarek (46' Liwerski), Fabich