Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Fines
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola

Orły i Tygrysy walczą o wygraną

› Sport i rekreacja› Drużynowe 6 miesięcy temu    8.02.2019
Sławomir Hajduk
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A

Sobota na gostyńskim lodowisku należała do hokeistów. Pięć drużyn, w tym Tygrysy Gostyń, walczyło o punkty w lidze zachodniej Dywizja 71. Jak na razie ton rywalizacji nadają Orły Oleśnica i Tygrysy Gostyń. 
    W sobotę w Gostyniu rozegrana została druga kolejka amatorskich rozgrywek ligi zachodniej Dywizja 71. Po pierwszym turnieju rozegranym w Oleśnicy prowadziła miejscowa drużyna Orłów. Po zawodach w Gostyniu układ sił się nie zmienił. W tabeli prowadzą w kompletem zwycięstw Orły Oleśnica, natomiast drugie miejsce zajmują Tygrysy Gostyń. Gospodarze drugiego turnieju przegrali na własnym lodowisku jedno spotkanie. – Nasz zespół składa się obecnie z zawodników starszych, ale też młodszych, których staramy się wprowadzać do zespołu. W poprzednim sezonie graliśmy tylko jednym składem i wygraliśmy rywalizację w lidze – mówi zawodnik Tygrysów Gostyń Marcin Tomczak. 
    Amatorzy hokeja na kolejne zawody w Gostyniu mogą się szykować już 23 lutego. Tym razem do akcji wkroczą Młode Tygrysy. Na gostyńskim lodowisku zagra drużyna młodzieżowa pierwszoligowych Koziołków Poznań oraz drużyny z Wrocławia.

V Mistrzostwa Halowej Piłki Nożnej Ligihalowe.pl - do gry wchodzą zespoły z kolejnych grup.

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
    dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
    Komentarze (0)

    Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

    dodaj komentarzbądź pierwszy!