Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola do czerwca
R E K L A M A

Osiedlowy włamywacz ukradł gotówkę

› Z policji ponad rok temu    21.09.2017
Agata Fajczyk
komentarzy 1 ocen 0 / 0%
A A A
Na gostyńskim osiedlu pojawił się włamywacz lub włamywacze. Policja prowadzi śledztwoNa gostyńskim osiedlu pojawił się włamywacz lub włamywacze. Policja prowadzi śledztwo fot. fotolia.com

Na jednym z gostyńskich osiedli dali o osobie znać złodzieje. Włamali się do jednego z mieszkań na osiedlu 700-lecia, wykorzystując sposób na tzw. „pasówkę”. Zniknęła spora ilość gotówki.

Zdarzenie miało miejsce 12 września, między godziną 11.45 a 12.45, a więc w tym czasie, kiedy domownicy przebywali najprawdopodobniej w pracy. - Pod ich nieobecność nieznany sprawca bądź sprawcy weszli do mieszkania, prawdopodobnie przy pomocy dopasowanego klucza. Z mieszkania ukradziono gotówkę w kwocie 12 200 złotych - informuje asp. sztab. Sebastian Myszkiewicz, oficer prasowy gostyńskiej policji. Wyjaśnianiem kradzieży i ustaleniem sprawców bądź sprawców zajmują się gostyńscy śledczy.

R E K L A M A

Osiemnastolatek uderzył mercedesem w mur. Bądź na bieżąco i ZOBACZ TUTAJ

R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Faner
ponad rok temu ocena: 33%  1
Kto trzyma tyle kasy w domu . wiadomo kilka setek sie trzyma a reszte w banku . sprawcy mozliwe wiedzieli ze tam jest kasa ...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
R E K L A M A