Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Osiemnastolatka wymusiła pierwszeństwo i straciła prawo jazdy

› Z policji 8 miesięcy temu    4.05.2018
Agata Fajczyk
komentarzy 0 ocen 1 / 100%
A A A
Zderzenie dwóch pojazdów na skrzyżowaniu drogi wojewódzkiej 434 z szosą do KrajewicZderzenie dwóch pojazdów na skrzyżowaniu drogi wojewódzkiej 434 z szosą do Krajewic fot. archiwum gostyńska.pl

Trwający długi majowy weekend na szosach powiatu gostyńskiego dotychczas przebiegał spokojnie. Jedyne zdarzenie drogowe miało miejsce 3 maja, około godz. 22.00. Na skrzyżowaniu szosy wojewódzkiej z drogą prowadzącą do Krajewic zderzyły się dwie „osobówki”.

Na miejscu pojawili się ratownicy medyczni oraz policja. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy KPP w Gostyniu wynika, że kierująca samochodem osobowym vw golf, 18-letnia mieszkanka powiatu gostyńskiego, podróżowała od strony Krajewic. Na skrzyżowaniu wyjeżdżała z drogi podporządkowanej na główną - „wojewódzką”. Przy tym wymusiła pierwszeństwo przejazdu kierującemu osobówką marki VW Bora i w ten sposób doprowadziła do zderzenia pojazdów.

W wyniku tego zdarzenia kierowca vw bora - 25-letni mieszkaniec powiatu gostyńskiego - trafił do gostyńskiego szpitala, doznając ogólnych potłuczeń ciała. Lekarze przeprowadzili szczegółowe badania. Nastolatce ani jej pasażerowi (20-letniemu mieszkańcowi powiatu gostyńskiego) nic poważnego się nie stało.

Jak ustaliła policja, kierowcy obu pojazdow byli trzeźwi. Prowadzącej vw golfa, jako sprawcy zdarzenia, zatrzymano prawo jazdy.

R E K L A M A
R E K L A M A
R E K L A M A
+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!
R E K L A M A
R E K L A M A