Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola do czerwca
R E K L A M A

Ostatni dzień zgłoszeń. Zostań Dziewczyną/Chłopakiem Lata 2017

› Społeczeństwo 11 miesięcy temu    9.08.2017
Anna Twardowska
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Plebiscyt Życia Gostynia Plebiscyt Życia Gostynia  fot. ©anetlanda - Fotolia.com

Tylko do jutra czekamy na wasze zgłoszenia do naszego Plebiscytu na Dziewczynę/Chłopaka Lata 2017.

 

R E K L A M A

Pierwszy etap Plebiscytu, czyli właśnie zgłaszanie kandydatur, trwa od 1 sierpnia do 10 sierpnia 2017 roku. W tym czasie, należy wysłać swoje zgłoszenie na adres mailowy: plebiscyt@zycie-gostynia.pl.

Kandydatki/kandydaci mogą zgłaszać się do konkursu samodzielnie wysyłając trzy zdjęcia, imię i nazwisko oraz numer kontaktowy i krótki opis swojej osoby na podany adres mailowy, bądź mogą zostać zgłoszone przez inne osoby. Kandydatki/kandydaci zgłoszone do plebiscytu przez inne osoby muszą najpierw wyrazić ustną zgodę na udział w plebiscycie (oddzwonimy, aby ją potwierdzić).

Kandydatka/kandydat do plebiscytu musi mieszkać na terenie gostyńskiego lub być z tym terenem aktualnie związana. Może nią być osoba pełnoletnia lub niepełnoletnia od 16 roku życia, za pozwoleniem opiekuna prawnego (w tym przypadku prosimy o skan pisma z podpisem opiekuna).

Głosowanie potrwa od 15 sierpnia do 13 września 2017 roku. Swoje głosy będziemy można oddawać za pośrednictwem kuponów z Życia Gostynia (każdy to 5 pkt) lub sms-ów (każdy to 2 pkt). Punkty będą sumowane. W kategorii Dziewczyna Lata nagrodzimy trzy osoby, podobnie w kategorii Chłopak Lata (łącznie sześć nagród). 

O wspaniałych nagrodach przeczytasz TUTAJ. 

Zgłaszajcie się, szanse są ogromne!!! 

 

R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!
R E K L A M A