Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola

Oszukiwała rodzinę, przyjaciół, znajomych

› aktualności› wydarzenia ponad rok temu    14.04.2010
Redakcja
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Już niebawem Bożena N. pracownica banku w Poniecu stanie przed gostyńską Temidą. Bożena N. mieszkanka gminy Krobia była wieloletnim pracownikiem Banku Spółdzielczego w Poniecu, gdzie pracowała na różnych stanowiskach. Jak się okazało, przez 10 lat prowadziła działalność przestępczą.

Przez ten czas oszukując rodzinę i znajomych, przywłaszczyła sobie  1 405 000 złotych. Oskarżona przyznała się do zarzucanych jej przestępstw i w obecności obrońcy złożyła wniosek o dobrowolne poddanie się karze. - Pani Bożenie N. zarzucono popełnienie łącznie 16 przestępstw oszustw i przywłaszczenia pieniędzy na szkodę wielu osób, w tym również Banku Spółdzielczego, w którym pracowała - mówi Roch Waszak. Więcej w bieżącym numerze „Życia”. (gabi)

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!