Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola

Otwarto nowy hotel w mieście

› Społeczeństwo miesiąc temu    6.12.2019
Agata Fajczyk
komentarzy 4 ocen 8 / 100%
A A A
Gostyń. Nowy hotel powstał w miejscu po fabryce mebliGostyń. Nowy hotel powstał w miejscu po fabryce mebli fot. A. Fajczyk

Najbardziej gościnne miejsce w okolicy - tak reklamowano podczas otwarcia Apartamenty Gostyń - nowy hotel, który rusza w budynku, powstałym na terenie byłej fabryki mebli, przy ul. ks. Olejniczaka w Gostyniu.

Drzwi aparthotelu zostały oficjalnie otwarte 5 grudnia, przy muzyce i przekąskach. Wstęgę przecinali burmistrz Gostynia Jerzy Kulak, proboszcz gostyńskiej fary ks. Grzegorz Robaczyk oraz Elżbieta Biegajska.

Właściciel Michał Biegajski przyznał, że 2 lata temu, kiedy wraz z zespołem ludzi rozpoczynał to przedsięwzięcie, wszyscy byli przekonani, że dokładnie wiedzą, co się wydarzy, jak to miejsce będzie wyglądać w dniu otwarcia.

- Troszeczkę nie do końca tak się wszystko udało, jak zaplanowaliśmy. Za nami miał stać obiekt handlowy, a my mieliśmy być jego tłem. On nie powstał. Za to my powstaliśmy i mamy tło jako miejsce, w którym taki obiekt kiedyś powstanie, może jeszcze większy - mówił Michał Biegajski.

Zanim goście zostali wpuszczeni do apartamentowca podziękował wszystkim, którzy go wspierali w realizowaniu przedsięwzięcia. Między innymi mamie Elżbiecie, Darwinowi Laskowskiemu - kuzynowi, wspólnikowi i organizatorowi budowy. Szefową obiektu jest Bogunia Konarkowska.

Wstęgę w drzwiach nowego hotelu przecinali burmistrz Gostynia Jerzy Kulak, proboszcz gostyńskiej fary ks. Grzegorz Robaczyk oraz Elżbieta Biegajska, mama właściciela. Proboszcz poświęcił pokoje, później zagrała orkiestra, a w tym czasie goście mogli zwiedzać pokoje, które powstały nad pomieszczeniami handlowymi nowego budynku.

- Nie działamy na zasadzie zwykłego hotelu, ale na innej licencji. Nie mamy klasyfikacji gwiazdek. Wynajmujemy 22 apartamenty w zróżnicowanych rozmiarach - od mniejszych 20 metrowych dla jednej osoby, poprzez 2 -osobowe, 3-osobowe, a kończąc na dużym apartamencie z kuchnią, gdzie można sobie mieszkać dłużej - wyjaśnił Michał Biegajski.

Łącznie w nowym aparthotelu może zamieszkać do 60 osób, a obiekt składa się z 22 pokoi z łazienką. Każdy ma bardzo szybki Internet światłowodowy. Goście będą przyjmowani od przyszłego tygodnia.

- Mamy miejsce do serwowania śniadań na górze, wiosną chcielibyśmy otworzyć restaurację w budynku, gdzie będzie można sobie i śniadanie i coś więcej zjeść - przyznał Michał Biegajski.

+ 8 głosów: 8 (100%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (5)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
  ~ Zniesmaczona
  miesiąc temu ocena: 50%  5
  Najgorszy ksiadz poświęcił pokoje? Kto go tam wogole wpuscil? :/ porazka totalna.. nigdy wiecej zadnego spotkania z tym księdzem.. brak slow..
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Michał Biegaj
  miesiąc temu ocena: 0%  4
  BIEGAJ MICHAŁ, to ja, czy nie ja?
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Gumi
  miesiąc temu ocena: 63%  3
  Ten w czarnej sukience co tam robi
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ rik
  miesiąc temu ocena: 44%  2
  A ty Gumi w tęczowej spódnicy... spadaj
  ~ Znafca
  miesiąc temu ocena: 100%  1
  Wszystko ladnie pięknie no ale za ile ceny zwalaja z nóg przeciętnego Kowalskiego
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji