Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M AB1 - MAT-BRUK
R E K L A M A

Ozdoby idealnie wykończone. Warto tam zajrzeć

› Społeczeństwo ponad rok temu    10.02.2018
Agata Fajczyk
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
ZAZ Leonów na facebook’u prezentuje dotychczas niespotykane tam produkty, zachęcając klientów: - Ozdoby materiałowe, szyte - ręcznie wykonane, idealnie wykończone!!! ZAZ Leonów na facebook’u prezentuje dotychczas niespotykane tam produkty, zachęcając klientów: - Ozdoby materiałowe, szyte - ręcznie wykonane, idealnie wykończone!!!  fot. A. Fajczyk

Od pewnego czasu Zakład Aktywności Zawodowej w Leonowie, który obecnie zatrudnia 41 osób niepełnosprawnych (z umiarkowanym i znacznym stopniem niepełnosprawności), na facebook’u prezentuje dotychczas niespotykane tam produkty, zachęcając klientów: - Ozdoby materiałowe, szyte - ręcznie wykonane, idealnie wykończone!!!

R E K L A M A

Kierownik Grzegorz Marszałek wyjaśnia, że firma poszerza zakres produkcji działu montażu u usług różnych, konkretnie rękodzielnictwa. - Zamierzamy wykorzystać potencjał ludzki, jaki mamy w naszej firmie i produkujemy wyroby z tkanin - mówi.

 

Łzy wzruszenia - gdzie i dlaczego? KLIK

Dzieła powstające przy stanowisku krawieckim można kupić w Leonowie coraz częściej. - Jakiś czas temu zgłosiła się do nas osoba, która koniecznie chciała być tutaj zatrudniona. Wysłuchałem, sprawdziliśmy - okazało się, że pani Karolina jest krawcową z wykształcenia. Moja kadra zorganizowała tkaniny i szyjemy - mówi Grzegorz Marszałek. W ten sposób powstały torby na zakupy i prezenty (także papierowe, z ozdobnymi elementami z materiału), ozdobne worki, plecaki z tkaniny (chociażby dla pań, które uczęszczają na zajęcia fitness).

W Zakładzie w Leonowie szyte są poszewki na jaśki i poduszki - z imionami (według życzenia klienta), rękawice kuchenne oraz fartuszki. Powstają też maskotki z tkaniny czy ozdoby wielkanocne. - Mając tyle tkanin wpadliśmy na pomysł, aby spróbować coś uszyć. Zamierzamy wzmocnić dział związany z rękodziełem, wykorzystać zmysł twórczy i projektowy pracowników. Jesteśmy tą firmą, która może i próbuje swoje dzieła sprzedać, a nie tylko wystawiać. Chcemy pokazać się, ale i trochę zarobić - tłumaczy Grzegorz Marszałek. - Widać, że nasi pracownicy sobie radzą, a produkty są coraz lepsze - dodaje.

Zakład prezentuje i promuje swoje dzieła na targach, kiermaszach, w internecie, a wieści o nowych produktach jeszcze szybciej rozchodzą się „pocztą pantoflową”. Dziełami z tkanin interesują się szkoły, domy kultury, kluby piłkarskie, a także osoby indywidualne.

TUTAJ o studnówce maturzystów z Pogorzeli

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (1)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
  ~ Xyz
  ponad rok temu 1
  Fajne i bardzo ładne prace.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  R E K L A M A
  R E K L A M A