Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola do grudnia
R E K L A M A

Panie były zachwycone muzyką i nie tylko...

› Kultura i Rozrywka 9 miesięcy temu    12.03.2018
Izabela Skorzybót
komentarzy 4 ocen 0 / 0%
A A A
Pępowo. Z okazji Dnia KobietPępowo. Z okazji Dnia Kobiet fot. I.Skorzybót

Piękne kobiety i eleganccy mężczyźni zasiedli w sobotni wieczór w sali pępowskiego domu kultury.

R E K L A M A

Z okazji Dnia Kobiet na scenie wystąpiła śpiewająca rodzina Kaczmarków z Koluszek - uczestnicy 9. edycji Mam Talent. Gości powitał konferansjer koncertu i dyrektor GOK, Leszek Żelazny.

- Chcemy wspólnie celebrować święto naszych drogich pań, dam i kobiet. Życzę im samych dobrych i szczęśliwych chwil, wielu radości, sukcesów osobistych, a także spełnienia marzeń - mówił.

Do życzeń dołączył się Zenon Rogala, przewodniczący rady gminy. - Dzień Kobiet, to wspaniała okazja, by docenić rolę i potencjał kobiet w naszej lokalnej społeczność - podkreślił. Na ręce Marii Grzesiak, sołtys Pępowa złożył symboliczną wiązankę kwiatów. Również rada sołecka wsi i sołtys mieli udział w przygotowaniu wieczoru - uczestników obdarowywano cukierkami.

Publiczność spędziła wieczór w klimacie klasyki operowej, musicalowej, a także przebojów muzyki filmowej i estradowej. - Przed nami wystąpi rodzina Kaczmarków z Koluszek. Część państwa na pewno zna występ chłopców z 9. edycji Mam Talent, w którym Agnieszka Chylińska dosłownie rozpłynęła się nad głosem Adama i Wojtka. Dzisiaj chłopcy będą koncertować razem z rodzicami Iwoną i Piotrem - zachęcał Leszek Żelazny. Iwona Kaczmarek witając się z publicznością zauważyła, że 8 marca obchodzi prawie każdy, a 10 marca, w dzień koncertu przypadało święto mężczyzny. Z tej okazji złożyła życzenia męskiej części społeczności. Występ śpiewającej rodziny porwał widownię.

 

- Jesteśmy zachwycone muzyką, wystrojem sali w domu kultury. Przyjechałyśmy do Pępowa z Miejskiej Górki, trochę z sentymentu, a też dlatego, że bardzo dużo się tutaj dzieje. Taki koncert, to spełnienie marzeń - mówiły uczestniczki koncertu.

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (4)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
  ~ Tadek
  9 miesięcy temu 4
  A gdzie jechała straż w czasie koncertu?
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ On
  9 miesięcy temu 3
  Do pękniętej rury w piwnicy
  ~ Olek
  9 miesięcy temu 2
  Cudny wieczor
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Elżbieta
  9 miesięcy temu 1
  Wspaniały koncert, bardzo utalentowana Rodzina
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  R E K L A M A
  R E K L A M A