Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Fines
R E K L A M AB1 - MAT-BRUK

Panie i panów ugoszczono kawą i ciastkiem

› Kultura i Rozrywka 5 miesięcy temu    11.03.2019
Bogdan Bujak
komentarzy 0 ocen 1 / 100%
A A A
Piaski. Sami organizatorzy byli zaskoczeni ilością mieszkańców, którzy zjawili się na Dniu Kobiet i Dniu MężczyznyPiaski. Sami organizatorzy byli zaskoczeni ilością mieszkańców, którzy zjawili się na Dniu Kobiet i Dniu Mężczyzny fot. Bogdan Bujak

Utworem „Róża i bez” z nieśmiertelnej komedii „Jak rozpętałem II wojną światową” rozpoczęła koncert z okazji Dnia Kobiet i Mężczyzn w piaskowskim GOK-u w wykonaniu Orkiestra Dęta Miasta i Gminy Gostyń.

Zapraszamy do Hollywood na muzyczną podróż po największych filmowych i serialowych przebojach. Zabrzmią utwory z klasyków srebrnego ekranu, ale nie zabraknie też filmów i musicali, które szturmem podbiły sale kinowe w ostatnich latach. Czekają też muzyczne niespodzianki – mówił ze sceny nowy dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Piaskach, Sebastian Nowak.

W repertuarze gostyńskiej orkiestry pod batutą Piotra Kaczora znalazł się m.in. polonez z „Pana Tadeusza”. Rozbrzmiało także słynne Yabadabadooo, czyli ścieżka dźwiękowa z „Flinstonów”, „Hakuna Matata” z „Króla Lwa czy powodująca szybsze bicie serca piosenka Celine Dion „My Heart Will Go On” z „Titanica”.

Siedząc przy stoliczku, popijając kawkę i zajadając się ciastkiem serwowanym przez pracowników piaskowskiego ośrodka kultury kilkadziesiąt pań i panów miało okazję wysłuchać koncertu w kameralnej atmosferze. Czy pomysł takiego świętowania „dni” przyjmie się na kolejne lata? Patrząc na frekwencję trzeba powiedzieć, że pierwszą „edycję” można uznać za bardzo udaną.

Nasze dziewczyny w półfinale konkursu piękności

+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
    dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
    Komentarze (0)

    Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

    dodaj komentarzbądź pierwszy!