Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola
R E K L A M A

Pech czy nieuwaga? Kolizja w mieście

› Aktualności 8 miesięcy temu    30.06.2018
Agata Fajczyk
komentarzy 0 ocen 1 / 100%
A A A
Kolizja w Gostyniu, na skrzyżowaniu ul. Mostowej i Polnej. Bez osób poszkodowanychKolizja w Gostyniu, na skrzyżowaniu ul. Mostowej i Polnej. Bez osób poszkodowanych fot. A. Fajczyk

Chwila nieuwagi kierowcy volkswagena spowodowała, że na oznakowanym skrzyżowaniu wjechał w bok innego osobowego auta.

Do kolizji doszło na skrzyżowaniu ul. Polnej i Mostowej w Gostyniu, dziś około godz. 10.30. Drogą główną, w fordzie podróżowała kobieta z dziećmi. Zatrzymała się przed przejściem dla pieszych na ul. Mostowej. Z kolei 72-letni mężczyzna (mieszkaniec powiatu gostyńskiego) prowadzący volkswagena jechał drogą podporządkowaną. - Podjeżdżałem od ul. Polnej. Też przepuszczałem pieszych przez pasy, byłem „na stopie”. Kiedy przeszli ruszyłem - opowiada kierowca volkswagena. To była chwila, myślał „że zdąży”. W ten sposób doszło do zderzenia bocznego. Żaden z uczestników zdarzenia nie potrzebował pomocy medycznej. Głównie uszkodzony został ford, ma wgniecione i porysowane drzwi, volkswagen stracił zderzak. Samochody szybko zjechały na pobliski parking, aby nie utrudniać ruchu.

R E K L A M A

Mieszkańcy gminy Gostyń zapłaca więcej za wodę i odbiór ścieków. O ile? KLIK

Policja ustaliła, że prowadzący auta byli trzeźwi. - Jestem zawodowym kierowcą, jeżdżę od ponad 40 lat i żadnego takiego zdarzenia nie miałem. A dzisiaj? Pech? - dodaje sprawca kolizji.

TUTAJ o stłuczce na ul. Wrocławskiej w Gostyniu

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (0)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarzbądź pierwszy!
  R E K L A M A
  R E K L A M A