Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola
R E K L A M A

Pełna sala na kocim balu

› Kultura i Rozrywka ponad rok temu    11.02.2018
Agata Fajczyk
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Koci Bal Karnawałowy w GOK HutnikKoci Bal Karnawałowy w GOK Hutnik fot. A. Fajczyk

Mimo że Światowy Dzień Kota obchodzony jest 17 lutego, w sali GOK Hutnik już dzisiaj hucznie obchodzono święto tego zwierzaka.

Gostyńskie Stowarzyszenie Przyjaciół Zwierząt „Noe” zorganizowało dla dzieci Koci Bal Karnawałowy. W sali widowiskowej bawiło się około 100 dzieci. Wszystkie przebrane były za koty - różnej rasy.

Pani Magda - animatorka, również przebrana za kocicę oraz wolontariusze Stowarzyszenia zadbali o to, aby uczestnicy balu się nie nudzili. Przygotowano tańce, konkursy i quizy z pytaniami. Wszystko po to, aby dzieci, dzięki dobrej zabawie, mogły jeszcze czegoś nauczyć się o kotach, aby wiedziały, jak się zajmować tymi czworonogami.

R E K L A M A

Dla większości maluchów dużym zaskoczeniem była informacja, że kot ma po jednej stronie nosa 12 wąsów, albo że nie powinien pić mleka, tylko wodę.

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (0)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarzbądź pierwszy!
  R E K L A M A
  R E K L A M A