R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola

Piast rozgromił beniaminka

› Sport i rekreacja› Aktualności 15 dni temu    25.11.2019
komentarzy 0 ocen 0 / 0%

Wysokim zwycięstwem zakończył swój pojedynek czwartej kolejki drugiej ligi futsalu Piast Poniec. Przed własną publicznością zespół Krzysztofa Kaczmarzyka rozgromił Petro-Lawa Futsal Rawicz 11 : 2.
    Piast zdobył w sobotę jedenaście goli, jednak na pierwsze trafienie kibice czekali do siódmej minuty. Worek z bramkami rozwiązał Jakub Żyto. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 4 : 1. Po przerwie gospodarze udokumentowali przewagę kolejnymi golami. Piast wygrał 11 : 2 i zajmuje po czwartej kolejce drugie miejsce w tabeli. Lider CRB Grupa Mrówka Mosina ma o jeden punkt więcej. - Byliśmy skoncentrowani od początku i chcieliśmy realizować swoje założenia. Graliśmy cierpliwie. Nawet w przypadku straty bramki wiedziałem, że jest dużo czasu na wygranie tego meczu. Nie było mowy o lekceważeniu przeciwnika. Muszę pochwalić drużynę, bo zrobiła to w 100%. Co nie znaczy, że nie popełnialiśmy błędów. Ja jednak to zawodnikom wybaczam. Nawet wręcz prosiłem, aby pewne nasze zagrania i schematy próbować na siłę, nawet jeśli są obarczone jakimś ryzykiem. Wynik cieszy. Zaangażowanie i gra jeszcze bardziej – powiedział po meczu trener Piasta Poniec Krzysztof Kaczmarzyk.
Prezes na ławce, trener na trybunach, Futsal Gostyń dalej wygrywa.

Piast Poniec – Petro-Lawa Futsal Rawicz 11 : 2 (4 : 1)
1 : 0 – Jakub Żyto (7’)
2 : 0 – Emilian Prałat (8’)
2 : 1 – Mateusz Proć (12’)
3 : 1 – Emilian Prałat (14’)
4 : 1 – Bartosz Dutkowiak (16’)
5 : 1 – Krystian Klupś (23’)
6 : 1 – Jakub Giera (26’)