R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola

Piast traci punkty. Zmiana lidera

› Sport i rekreacja› Piłka nożna miesiąc temu    4.11.2019
komentarzy 0 ocen 0 / 0%

Piast Poniec zremsował bezbramkowo z Sarnowianką Sarnowa. Potknięcie dotychczasowego lidera piątej grupy klasy okręgowej wykorzystał Grom Wolsztyn. Zespół z Wolsztyna wygrał z Heliosem Czempiń i  o jeden punkt wyprzedza Piasta w tabeli.
    W sobotnim meczu trener Andrzej Lokś nie mógł skorzystać z dwóch napastników: Krzysztofa Karcha (kontuzja) i Marcina Dawidziaka (kartki). Brak czołowych strzelców Piasta odbił się na dyspozycji gospodarzy, którzy nie potrafili zdobyć gola. Dwa razy piłka wpadła do bramki Sarnowianki, jednak sędzia dopatrzył się przewinienia gospodarzy.
    W 13. kolejce trzy punkty zdobyli Zjednoczeni Pudliszki. Zespół Dariusza Olejniczaka zmierzył się na wyjeździe z TS Gminy Kamieniec. Goście wygrali 2 : 1. W 81. minucie wygraną Zjednoczonym zapewnił Damian Biderman. Był to piąty mecz z rzędu bez porażki drużyny Dariusza Olejniczaka.
    O trzy punkty wzbogacił się też Sokół Chwałkowo. Zespół z Chwałkowa na wyjeździe pokonał FinUP Partner Pasta Belęcin 2 : 1.
    Niestety w trzynastej kolejce punktów nie zdobyła Wisła Borek Wielkopolski. Goście zostali wypunktowani w drugiej połowie przez piłkarzy LKS-u Czarnylas. Gospodarze prowadzili do przerwy 1 : 0. W pierwszym kwadransie drugiej połowy LKS zdobył trzy gole i mimo gry w osłabieniu przez kilka minut zdobył trzy punkty.