R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola

Piast wyrzucił Rawię z pucharu. Wyniki III rundy Pucharu Polski

› Sport i rekreacja› Piłka nożna 3 miesiące temu    25.09.2019
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
Sokół Chwałkowo - Korona Piaski 1 : 5Sokół Chwałkowo - Korona Piaski 1 : 5 fot. S. Hajduk

Pięć zespołów z powiatu gostyńskiego awansowało do ćwierćfinału Totolotek Pucharu Polski. Z rozgrywkami pożegnał się Sokół Chwałkowo, który podejmował na własnym boisku Koronę Piaski.

Goście wygrali 5 : 1. Decydujący dla losów spotkania był ostatni kwadrans pierwszej połowy. Korona zdobyła w odstępie kilku minut trzy bramki i było po "zawodach"- Przegraliśmy wysoko i ten wymiar kary nie podlega dyskusji. Słabo się zaprezentowaliśmy. Mankamenty budowania akcji dokładnym podaniem były duże i one wpłynęły na wynik meczu - powiedział po spotkaniu trener Sokoła Chwałkowo Sławomir Gintowt. Przyjechaliśmy tu wygrać i zadanie wykonaliśmy. Były momenty przestoju w naszej grze. Gdy prowadzisz 3 : 0 musisz strzelać kolejne gole jeśli jest taka możliwość. My tego nie zrobiliśmy - podsumował trener Korony Piaski Grzegorz Posikata. Dużo emocji dostarczył mecz w Poniecu. W regulaminowym czasie gry pojedynku Piasta Poniec z Rawią Rawicz był remis 2 : 2. Serię rzutów karnych wygrał Piast Poniec 2 : 1. Awans do ćwierćfinału przed własną publicznością wywalczył Agro-Tom Lew Pogorzela, a na wyjazdach wygrały Kania Gostyń i Pinsel-Peter Krobianka Krobia. Znane są już pary ćwierćfinału Totolotek Pucharu Polski. Bez wątpienia hitem tej rundy będzie mecz Kani Gostyń z Pinsel-Peter Krobianką Krobia.

Bramka dla Sokoła: Dawid Pospiech
Bramki dla Korony: Mateusz Pijanowski (2), Łukasz Fabich, Sebastian Kubiak, Grzegorz Wojtasik