Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola
R E K L A M A

Pięć tysięcy dla najlepszych

› Sport i rekreacja 9 miesięcy temu    14.06.2018
Anna Twardowska
komentarzy 2 ocen 0 / 0%
A A A
Nagrody wręczono na sesji Rady Miejskiej w Pogorzeli 29 maja.Nagrody wręczono na sesji Rady Miejskiej w Pogorzeli 29 maja. fot. A. Twardowska

Nagrodzili najlepszych sportowców, którzy reprezentują gminę i zdobywają wspaniałe wyniki. Wręczono im koperty, które skromnie wspomogą ich sportowy budżet.

 

R E K L A M A

Nagrodzonych zaproszono na sesję Rady Miejskiej w Pogorzeli, aby uroczyście uścisnąć ręce i pogratulować. - Tradycją lat ubiegłych takie nagrody przyznajemy i tradycyjnie numer jeden, to były, obecny i przyszły, mam nadzieję, mistrz świata Czesław Roszczak – zapraszał na środek sali posiedzeń burmistrz Piotr Curyk. Oprócz weterana lekkoatletyki, nagrody otrzymali: Joachim Maciejczyk, Antoni Maciejczyk, Jakub Piecuch i trener Arkadiusz Łączny. - Cieszę się bardzo, że młodzież idzie w moje ślady. Chodzi o to, żeby być dla nich wzorem – stwierdził Cz. Roszczak. Jakub Piecuch reprezentujący boks dodał, że mimo kontuzji kolana, już przygotowuje się do kolejnych sportowych zmagań.

O temacie piszemy w bieżącym Życiu Gostynia. 

Czytaj także o mistrzostwach w Kromolicach.

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (3)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
  ~ gość
  9 miesięcy temu ocena: 100%  3
  Pan Roszak to dobry gość. Na zawodach paraduje z flagą powiatu krotoszyńskiego a kasę bierze od powiatu gostyńskiego. Fajnie.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ trener
  9 miesięcy temu ocena: 100%  2
  A gdzie pieniądze dla reszty trenerów naszych pogorzelskich zawodników? na przykład dla pana Kempińskiego albo trenera ze sztuk walki? Dlaczego tylko pan Łączny dostaje pieniądze? To wielce zastanawiające....
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ zorientowany
  9 miesięcy temu 1
  A od kiedy Pan Kempiński jest trenerem a po drugie pan kempiński jest zatrudniony w domu kultury!
  R E K L A M A
  R E K L A M A