Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Bowling
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola
R E K L A M A

Pielgrzymi na rowerach

› Sport i rekreacja 8 miesięcy temu    7.07.2018
Anna Twardowska
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Rowerowa pielgrzymka do Borku WielkopolskiegoRowerowa pielgrzymka do Borku Wielkopolskiego fot. GOK Pępowo

Po drodze zaplanowali kilka przystanków, a ich celem był Borek Wielkopolski. Pielgrzymi wzięli udział we mszy świętej pod przewodnictwem arcybiskupa.

 

R E K L A M A

W poniedziałek (2 lipca), Gminny Ośrodek Kultury w Pępowie zorganizował rowerową pielgrzymkę do Borku. Spod GOK-u wyjechało 40 osób, część dołączyła jeszcze w Babkowicach. Udział wzięli w niej nie tylko parafianie z Pępowa, ale także Skoraszewic i Smolic.

W Pogorzeli odbył się pierwszy postój. W Karolewie pielgrzymi posilili się i pojechali dalej, aby o godz. 12.00 wziąć udział we mszy świętej, sprawowanej przez arcybiskupa Stanisława Gądeckiego. Po sumie odpustowej uczestnicy pielgrzymki przeszli po jarmarku i po południu wyruszyli do domu, także z kilkoma przystankami po drodze.

- Kolejna rowerówka odbędzie się 19 sierpnia. O godz. 15.00 wyjedziemy spod GOK-u, przez Skoraszewice pojedziemy do Smolic i wrócimy do Pępowa – mówi Leszek Żelazny, dyrektor GOK Pępowo.

Zobacz także: Wybór Dobrych Smaków Powiatu czas zacząć. Głosuj, wygrywaj.

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (0)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarzbądź pierwszy!
  R E K L A M A
  R E K L A M A