Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola

Pierwsi klienci byli już pół godziny przed otwarciem

› Społeczeństwo ponad rok temu    13.03.2019
Bogdan Bujak
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Piaski. Trzy sklepy są zlokalizowane w nowo otwartym obiekcie handlowym przy drodze krajowej nr 12Piaski. Trzy sklepy są zlokalizowane w nowo otwartym obiekcie handlowym przy drodze krajowej nr 12 fot. Fotomontaż - Bogdan Bujak, Maciej Mostowy

Punktualnie o godzinie 08.00 rano otworzył swoje podwoje dla kupujących Polomarket, Drogeria Vica i trzeci sklep zlokalizowane w nowym obiekcie handlowym na wjeździe do Piasków. Pierwsi klienci zjawili się już pół godziny wcześniej, z niecierpliwością wyczekując możliwości skorzystania z promocji na różnorakie produkty dochodzących do -30, -40, a nawet -50%.

W Polomarkecie najbardziej oblegana była lada mięsna. Polska sieć sklepów spożywczych ma blisko 280 placówek na terenie całego kraju. Ten w Piaskach otworzono według nowego wzornictwa i układu wnętrza. Na 700 metrach kwadratowych powierzchni handlowej znalazły się stoiska: wspomniana wcześniej lada mięsna i piekarynka-cukierynka obsługiwane tradycyjnie przez pracowników spośród 18-osobowej załogi sklepu, dział owoców i warzyw oraz samoobsługa.

– Jeszcze się dokładnie nie rozejrzałam, ale na pewno można zaoszczędzić – mówiła kupująca w sklepie pani Urszula.

Klientów przywitano upominkami, słodkościami, degustacjami i promocjami oraz konkursem z atrakcyjnymi nagrodami. Polomarket czynny jest od poniedziałku do soboty od godz. 6.15 do 21.00 i w niedziele handlowe.

Z kolei Vica, której pierwszy sklep pod szyldem powstał w 2004 roku otworzyła na 150 metrach kwadratowych powierzchni handlowej swoją 35 drogerię.

– Chcieliśmy naszym klientom, którzy muszą z Piasków i okolicy dojeżdżać do Gostynia dać komfort zakupu i dlatego otworzyliśmy swój sklep w tej lokalizacji – wyjaśnia Paulina Wojtczak-Hanelt, kierownik regionalny.

Również tutaj królowały wszelkiego rodzaju promocje, kupujący otrzymywali prezenty, gratisy czy beauty box-y z nowinkami kosmetycznymi. Tajemnicze pudełka rozeszły się najszybciej i do początkowej liczby ponad 400 pakietów trzeba było dołożyć jeszcze kilkaset kolejnych. Nie zabrakło także zabaw na Instargramie i Facebooku. Oczywiście największe zainteresowanie pań, ale też panów wzbudzała bogata oferta kosmetyków w dobrych cenach, z całego świata.

– Kosmetyków, których klient nie kupi nigdzie indziej, ewentualnie w Internecie, takich jak Orientana, Sattva czy G-synergie. A u nas może ich dotknąć, zobaczyć, powąchać, poznać – mówi Paulna Wojtczak-Hanelt.

Jeżeli chodzi o ostatnią ze wspominanych marek G-synergie produkowaną w podgostyńskim Czachorowie, to na otwarciu pojawiła się jej ambasadorka Anna Filipowiak - Miss Wielkopolski Publiczności 2016 i I WiceMiss Wielkopolski 2016, własnoręcznie reklamując firmowane przez siebie produkty.

Drogeria Vica zlokalizowana w nowym obiekcie handlowym przy drodze krajowej nr 12 Piaskach jest otwarta od poniedziałku do soboty od godziny 9.00 do 19.00 oraz w niedziele handlowe.

Zobacz także: na kogo do nas możesz oddać 1%podatku

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (2)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
  ~ Uu
  ponad rok temu 2
  Ceny masakra
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Jo
  ponad rok temu ocena: 80%  1
  Jeśli w polo były obniżki sięgające 50% to moja noga już tam nie postanie. Wg cen Dino- drogo jak cho***'a
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji