Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola do grudnia
R E K L A M A

Pierwsi laureaci odebrali nagrody

› Społeczeństwo› Piątka dla Życia 9 miesięcy temu    13.03.2018
Izabela Skorzybót
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Piątka dla Życia. Laureaci tygodniaPiątka dla Życia. Laureaci tygodnia fot. Życie Gostynia

Oto pierwsi laureaci „Piątki dla Życia”. Koszulki i zaproszenia do pizzerii dostali: Amelia Jesiak z kl. III ze Szkoły Podstawowej w Starej Krobi - za „5” z edukacji polonistycznej i Jessica Celka z kl. 6a ze Szkoły Podstawowej Nr 2 w Gostyniu - za „6” języka angielskiego! Całą klasę zabierze do pizzerii Wiktor Tomaszewski z kl. 4b Szkoły Podstawowej Nr 1 w Gostyniu - za „5” z języka polskiego! 

R E K L A M A

Pod koniec maja poznamy laureata „Piątki dla Życia”, który zabierze całą klasę na dwudniową wycieczkę. Dokąd? O tym, jak zwykle zadecydujecie sami.


ZASADY KONKURSU:

Zdobywasz w szkole szóstkę lub piątkę, albo inną najwyższą ocenę lub w zawodach, konkursach I miejsce. Wycinasz kupon z „Życia Gostynia”, wypełniasz i wysyłasz lub przynosisz do redakcji (ul. Powstańców Wlkp. 44, 63-800 Gostyń). Kupon możesz także wrzucić do specjalnych kartoników, które już niebawem pojawią się w waszych szkołach. Pamiętaj! Każda ocena musi być podpisana przez nauczyciela lub trenera. Co potem? Czekasz i śledzisz kolejne wydania naszej gazety. Być może to właśnie Ty wgrasz nagrodę tygodnia: koszulkę i zaproszenie do Pizzerii „105” w Gostyniu (talon o wartości 50 zł). Dwa razy w miesiącu nagrodę wręczymy dodatkowo osobie, która na pizzę zabierze całą klasę!

Akcja potrwa do końca maja. Co tydzień wyłaniać będziemy laueatów tygodnia, a podczas wielkiego finału zwycięzcę konkursu, który zabierze swoją klasę na dwudniowa wycieczkę. To nie koniec atrakcji. Dla kolejnej klasy zorganizujemy piknik w Nadleśnictwie Piaski, a jeden z laureatów weźmie udział w półkolonii organizowanej w wakacje przez gostyński Ośrodek Sportu i Rekreacji. Wręczymy także nagrody dodatkowe.

Konkurs skierowany jest do uczniów szkół podstawowych i gimnazjów.

Regulamin akcji "Piątka dla Życia"

 

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!
R E K L A M A
R E K L A M A