Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M AB1 - MAT-BRUK
R E K L A M A

Pierwsza Komunia Święta w gostyńskiej parafii

› Społeczeństwo ponad rok temu    7.05.2017
Anna Twardowska
komentarzy 0 ocen 6 / 100%
A A A
Gostyń. Dzieci z parafii pw. Ducha Świętego i Najświętszego Serca Pana Jezusa Gostyń. Dzieci z parafii pw. Ducha Świętego i Najświętszego Serca Pana Jezusa  fot. A. Twardowska

Dzieci z parafii pw. Ducha Świętego i Najświętszego Serca Pana Jezusa w Gostyniu przyjęły dziś sakrament Pierwszej Komunii Świętej.

R E K L A M A

Msza rozpoczęła się o godzinie 11.30. – Pan Bóg uczynił was swoimi dziećmi i wezwał, abyście żyły w jedności z Jezusem. Niech ta święcona woda, którą będziecie pokropieni, przypomni wam chrzest i to, że jesteście dziećmi Bożymi, a Jezus niech na nowo wezwie was do zjednoczenia ze sobą. To zjednoczenie dokona się najpełniej, gdy pierwszy raz przyjmiecie komunię świętą – mówił proboszcz, ks. Tadeusz Murawski.

W ubiegłym tygodniu trwaly uroczystości na Świętej Górze - zobacz zdjęcia. 

R E K L A M A
+ 6 głosów: 6 (100%) 0 -
    dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
    Komentarze (0)

    Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

    dodaj komentarzbądź pierwszy!
    R E K L A M A