Pierwsza wiosenna wygrana Krobianki

Pierwsza wiosenna wygrana Krobianki - Zdjęcie główne

Długo na pierwsze zwycięstwo w rundzie wiosennej czekali kibice Pinsel-Peter Krobianki Krobia. Drużyna Dariusza Wiśniewicza dopiero w siódmym wiosennym meczu ligowym zainkasowała trzy punkty. Krobianka pokonała Pogoń Nowe Skalmierzyce 4 : 2.

Mecz w Nowych Sklamierzycach piłkarze Dariusza Wiśniewicza rozpoczęli w swoim stylu. Goście pierwsi wypracowali sobie sytuację bramkową. Nie wykorzystali jej i za chwilę to drużyna przeciwna wyszła na prowadzenie. W 4. minucie gospodarzy na prowadzenie wyprowadził Paweł Karolczak. W tym momencie zawodnikom Krobianki zapewne przypomniał się mecz z rundy jesinnej. We wrześniowym spotkaniu Pogoń po 12. minutach prowadziła 4 : 0. Tym razem drużyna Dariusza Wiśniewicza zdołała wyjść z trudnej sytuacji "obronną ręką". W 13. minucie do remisu doprowadził Marcin Masełkowski. Gospodarze w pierwszej połowie wyszli jeszcze na prowadzenie, ale druga połowa należała do gości, którzy po golach Rafała Sarbinowskiego, Joachima Knappa i Aleksandra Woźniaka wygrali 4 : 2.

Pogoń Nowe Skalmierzyce - Pinsel-Peter Krobianka Krobia 2 : 4 (2 : 1)
1 : 0 - Paweł Karolczak (4')
1 : 1 - Marcin Masełkowski (13')
2 : 1 - Przemysław Balcerzak - z rzutu karnego (24')
2 : 2 - Rafał Sarbinowski (49')
2 : 3 - Joachim Knapp (61')
2 : 4 - Aleksander Woźniak (87')
Pinsel-Peter Krobianka: Dembski - Jędrzej Knapp, Kluczyk, Pospiech, Sarbinowski, Kędziora, M. Urbański, P. Kaczmarek (88' Kubacki), Joachim Knapp, Masełkowski (22' Kurzawa), Woźniak