R E K L A M AB1 - MAT-BRUK

Pierwsza wiosenna wygrana Krobianki

› Sport i rekreacja› Piłka nożna 2 miesiące temu    14.04.2019
komentarzy 18 ocen 0 / 0%
Pogoń Nowe Skalmierzyce - Pinsel-Peter Krobianka Krobia 2 : 4Pogoń Nowe Skalmierzyce - Pinsel-Peter Krobianka Krobia 2 : 4 fot. M. Piechel

Długo na pierwsze zwycięstwo w rundzie wiosennej czekali kibice Pinsel-Peter Krobianki Krobia. Drużyna Dariusza Wiśniewicza dopiero w siódmym wiosennym meczu ligowym zainkasowała trzy punkty. Krobianka pokonała Pogoń Nowe Skalmierzyce 4 : 2.

Mecz w Nowych Sklamierzycach piłkarze Dariusza Wiśniewicza rozpoczęli w swoim stylu. Goście pierwsi wypracowali sobie sytuację bramkową. Nie wykorzystali jej i za chwilę to drużyna przeciwna wyszła na prowadzenie. W 4. minucie gospodarzy na prowadzenie wyprowadził Paweł Karolczak. W tym momencie zawodnikom Krobianki zapewne przypomniał się mecz z rundy jesinnej. We wrześniowym spotkaniu Pogoń po 12. minutach prowadziła 4 : 0. Tym razem drużyna Dariusza Wiśniewicza zdołała wyjść z trudnej sytuacji "obronną ręką". W 13. minucie do remisu doprowadził Marcin Masełkowski. Gospodarze w pierwszej połowie wyszli jeszcze na prowadzenie, ale druga połowa należała do gości, którzy po golach Rafała Sarbinowskiego, Joachima Knappa i Aleksandra Woźniaka wygrali 4 : 2.