Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Fines
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola

Pierwsze takie mistrzostwa

› Sport i rekreacja 6 miesięcy temu    4.02.2019
Anna Twardowska
komentarzy 0 ocen 1 / 100%
A A A
Powiat-Gostyń. Organizatorami turnieju byli: radny powiatu gostyńskiego Dominik Jankowiak, sołtys Godurowa Paweł Puślecki oraz Mirosław PrętkowskiPowiat-Gostyń. Organizatorami turnieju byli: radny powiatu gostyńskiego Dominik Jankowiak, sołtys Godurowa Paweł Puślecki oraz Mirosław Prętkowski fot. Arch. uczestników

W sobotnie popołudnie (2 lutego) spotkali się w sali wiejskiej w Godurowie i wzięli udział w Pierwszych Mistrzostwach Powiatu w Piłkarzykach Sprężynowych.

 

Do rywalizacji przystąpiło dwudziestu zawodników, którzy w wyniku losowania zostali podzieleni na cztery grupy po pięć drużyn, gdzie rywalizowali ze sobą systemem każdy z każdym.

W wyniku zaciętej rywalizacji, po meczach grupowych, ćwierćfinałach i półfinałach, wyłoniony został zwycięzca turnieju. Został nim Krzysztof Moczyński, który grał jako reprezentacja Polski. Wygrał on w finale z Krzysztofem Andrzejewskim (Argentyna). Trzecie miejsce przypadło w udziale Dominikowi Jankowiakowi, który grał jako Japonia.

- Rywalizacja odbywała się w bardzo przyjaznej atmosferze z poszanowaniem zasad fair play – zapewnia Dominik Jankowiak, jeden z organizatorów, którzy już dziś zapraszają do udziału w przyszłorocznej edycji.

Czytaj także: Halowy turniej piłkarski Sarnovia Cup.

+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
    dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
    Komentarze (0)

    Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

    dodaj komentarzbądź pierwszy!