Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online
R E K L A M AB1 - MAT-BRUK

Pierwszy raz trafiły na place zabaw

› Społeczeństwo ponad rok temu    11.07.2017
Agata Fajczyk
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Gostyń. Z trampolin znajdujących się na placu zabaw przy ul. Słowackiego chętnie korzystają dzieciGostyń. Z trampolin znajdujących się na placu zabaw przy ul. Słowackiego chętnie korzystają dzieci fot. A. Fajczyk

Trampoliny „w ziemi” to niecodzienne zabawki, które w ostatnim tygodniu pojawiły się na kilku terenach zabawowo-rekreacyjnych w Gostyniu.
– Jest to urządzenie, które pierwszy raz trafia na nasze place zabaw. Zakup i montaż 3 trampolin był zaplanowany w tegorocznym budżecie, środki również – mówi Mariusz Konieczny, były naczelnik wydziału gospodarki komunalnej w gostyńskim magistracie (obecnie naczelnik wydziału rozwoju i inwestycji). Nowymi urządzeniami mogą cieszyć się dzieci z Pożegowa (na placu przy ul. Słowackiego), z osiedla przy ul. Górnej oraz te, które przychodzą na plac zabaw przy ul. Leszczyńskiej.
Trampoliny są oblegane, najmłodsi z ciekawości podchodzą i próbują skakać. Jak już znajda się raz w górze, nie odpuszczają.

- Koszt jednego urządzenia nie jest mały – wynosi około 10 000 zł. To już z montażem i wszystkimi atestami. Sądzimy, że to urządzenie jest na tyle nowe, że będzie się cieszyło dużym powodzeniem. Myślę, że dzieci będą się naprawdę super przy tym bawić – mówi Mariusz Konieczny.

Z trampoliny powinna korzystać jedna osoba, maksymalna waga użytkownika wynosi 120 kg.

ZOBACZ TUTAJ kto jest najaktywniejszym mieszkańcem Pasierb?

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
    dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
    Komentarze (0)

    Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

    dodaj komentarzbądź pierwszy!