Pierwszy sparing Kani. Dwóch nowych

Pierwszy sparing Kani. Dwóch nowych - Zdjęcie główne

Gostyńska Kania rozegrała pierwszy mecz sparingowy. Lider leszczyńskiej klasy okręgowej pokonał w Gostyniu czwartoligową Rawię Rawag Rawicz 2 : 0. Gole w pierwszej połowie zdobyli Dominik Baziór i Radosław Wachowski.

Spotkanie sparingowe zostało rozegrane w trudnych warunkach. Boisko było pokryte śniegiem, co utrudniało zawodnikom poruszanie się i dokładne rozegranie akcji. Wynik został rozstrzygnięty w pierwszej połowie spotkania. Drużyna Jędrzeja Kędziory wygrała po trafieniach Dominika Bazióra i Radosława Wachowskiego. W barwach Kani zagrało dwóch testowanych zawodników. Kacper Kaczmarek (GKS Krzemieniewo) oraz Piotr Wiktorowicz (ostatnio Korona Piaski).

Kania Gostyń - Rawia Rawag Rawicz 2 : 0 (2 : 0)

Bramki: Dominik Baziór, Radosław Wachowski

Kania: Wujczak - N.Olejniczak, Fechner, Maćkowski, Wytykowski, Baziór, Gendera, Mucha, Kaczmarek,

M. Olejniczak, Wachowski oraz Banaszak, Łapawa, Krzyżostaniak, Muszyński, Pawlaczyk, Aksamit, Chwaliszewski, Tomczak oraz Wiktorowicz