Pierwszy sparing Kani Polcopper

Pierwszy sparing Kani Polcopper - Zdjęcie główne

W pierwszym sparingu Kania Polcopper przegrała 0 : 5 z Wartą Poznań. - Do przerwy nasza gra wyglądała źle. Dużo lepiej prezentowaliśmy się po zmianie stron - powiedział po meczu Krzysztof Michalski.

Gospodarze do przerwy prowadzili trzema bramkami. - Notowaliśmy dużo strat i popełnialiśmy błędy, które przeciwnik wykorzystał - stwierdził Michalski. W Kani Polcopper zagrali Nikodem Kozak i Radosław Wachowski. Zawodnicy ci będą reprezentować gostyński zespół w rundzie wiosennej. Trwają rozmowy na temat przejścia do Kani Krzysztofa Banaszaka. Więcej na temat meczu i przygotowań zespołu Krzysztofa Michalskiego w najbliższym numerze "Życia Gostynia".

Warta Poznań - Kania Polcopper Gostyń 5 : 0 (3 : 0)

Kania Polcopper: Wujczak - Krzyżostaniak, Fechner, Bujak, Wytykowski, Ł. Hajduk, Przewoźny, Mucha, Chwaliszewski, Kozak, Smektała oraz Baziór, Gendera, Murawski, Banaszak, Wachowski, Pakosz