Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M AB1 - MAT-BRUK

Pijany ukradł sprzęt ze sklepu. 40 zł przeznaczył na alkohol

› Aktualności› Na sygnale 8 miesięcy temu    18.05.2017
Anna Twardowska
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. springtime78 - Fotolia

Schemat działania był podobny do tego, o którym informowaliśmy już wczoraj. Tym razem zatrzymany został 30 – letni mieszkaniec gminy Gostyń. Wczoraj gostyńscy kryminalni zatrzymali mężczyznę, który dzień wcześniej w jednym z marketów ukradł dekoder telewizyjny. Zabrał z półki sprzęt do odbioru sygnału telewizyjnego, wszedł z nim do przebieralni, gdzie zerwał klips zabezpieczający. Po chwili ze schowanym pod odzieżą dekoderem wyszedł ze sklepu.

R E K L A M A

- Pracownik ochrony nabrał podejrzeń, że doszło do kradzieży,  jednak sprawca zdążył oddalić się z miejsca i nie został zatrzymany. Funkcjonariusze, którzy przyjęli zgłoszenie bardzo szybko ustali dane personalne podejrzewanego mężczyzny. Monitoring zarejestrował przestępcze działanie znanego im 30-letniego mieszkańca gminy Gostyń – mówi asp. sztab. Sebastian Myszkiewicz z gostyńskiej komendy.

Mężczyzna usłyszał już zarzut i przyznał się do winy. Wyjaśnił, że w momencie kradzieży był pijany. Policjanci odzyskali skradziony dekoder, który podejrzany sprzedał w jednym z lombardów. Uzyskane w ten sposób pieniądze w kwocie 40 złotych przeznaczył na alkohol.

Czytaj także: Odpiął zabezpieczenie i wyszedł ze sklepu z telewizorem.

R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!
R E K L A M A
R E K L A M A