Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online
R E K L A M AB1 - MAT-BRUK

Piknik Ekologiczny w Karcu

› aktualności› wydarzenia ponad rok temu    20.07.2010
Redakcja
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
O tym, w jaki sposób żyć ekologiczne uczyli się podopieczni Środowiskowego Domu Samopomocy w Chwałkowie. Piknik Ekologiczny zorganizowany został na leśnej polanie w Karcu, gmina Krobia.

Wspólnie z Domem z Chwałkowa w imprezie wzięły udział zaproszone placówki: Środowiskowy Dom Samopomocy z Gostynia, Środowiskowy Dom Samopomocy z Krzywinia. Razem bawiło się około 70 osób. - Przed uczestnikami postawione zostały takie konkurencje, jak segregacja śmieci, namalowanie plakatu ekologicznego oraz planszowa gra ekologiczna. Na zakończenie zaplanowaliśmy dyskotekę - tłumaczy Swietłana Figiel, kierownik Środowiskowego Domu Samopomocy w Chwałkowie, organizatorka spotkania. Najprawdopodobniej impreza odbędzie się znów w kolejnych latach. - Wszystko zależy od stopnia zainteresowania naszych podopiecznych. Poza tym, w swoim rocznym planie pracy mamy do zrealizowania program działań „To owo razem i zdrowo”. Uznałyśmy, że taki piknik ekologiczny będzie jednym z elementów tego programu - dodaje Swietłana Figiel. Impreza została dofinansowana przez Urząd Miejski w Krobi. (doti)

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!