Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Plebiscyt Sportowy Życia
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola

Piknik od początku był niespodzianką. W ostatnią sobotę będzie tam pusto!

› Sport i rekreacja 6 miesięcy temu    16.08.2019
Agata Fajczyk
komentarzy 0 ocen 3 / 67%
A A A
 fot. arch. gostynska.pl

„Sobota na Kani” - ten festyn zazwyczaj odbywał się w ostatnią sobotę sierpnia. W tym roku, ze względu na dużą sportową imprezę z wykorzystaniem przestrzeni miejskiej - Runaway Drogbruk Burkietowicz City Gostyń (CZYTAJ TUTAJ) - piknik odbędzie się w połowie miesiąca - 17 sierpnia. Wspólnym elementem łączącym te dwa wydarzenia będzie Runaway Junior, przygotowany dla dzieci w wieku 4-13. Organizatorem biegów z przeszkodami jest RadaOsiedla Prawobrzeżnego Gostynia, przy wsparciu Runaway Polski Uciekinier.


Już jutro na 12. festyn z cyklu „Sobota na Kani” wszystkich mieszkańców naszego miasta i okolic zaprasza Rada Osiedla  Prawobrzeżnego Gostynia.
 
- U nas jak zawsze wiele atrakcji dla dzieci. Zaplanowaliśmy występ sympatycznych przedszkolaków z przedszkola „Bajka”, konkursy sportowe dla dzieci, darmowe dmuchane zjeżdżalnie i zamki i malowanie twarzy - mówią organizatorzy.

Dla najmłodszych przygotowano profesjonalne animacje. 

 Z pewnością atrakcją pikniku jest  bezpłatny bieg przeszkodowy dla dzieci w wieku 4-13. Start za darmo, ograniczona ilość miejsc. Każde uczestniczące w nim dziecko otrzyma niespodziankę, gadżet oraz pamiątkowy  medal. Trasa ma  jedyne 500 metrów, a na niej ma być ustawionych około 10 przeszkód.

Ze sportowych konkurencji przygotowano jeszcze turniej osiedlowy w piłkę nożną, a wieczorem osiedlowe przeciąganie liny oraz zwis na czas.

Każdy uczestnik pikniku może liczyć na darmowy kupon. Losowanie odbędzie ok. godz. 20.30, Przewidziano wiele atrakcyjnych nagród. Na pikniku, jak zawsze, smaczny poczęstunek od firmy „Konarczak” z Pogorzeli. Imprezę zakończy zabawa taneczna. 

+ 2 głosów: 3 (67%) 1 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!