Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 Rawbud
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola

Piłkarskie zmagania w Gostyniu

› Sport i rekreacja› Piłka nożna 7 miesięcy temu    11.04.2019
Materiał partnera
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A

W niedzielę dnia 7 kwietnia boisko Orlik w Gostyniu zamieniło się w prawdziwą arenę piłkarskich zmagań. Wszystko za sprawą turnieju, w którym wzięli udział mali sportowcy z Akademii Piłkarskiej Reissa. W rozgrywkach uczestniczyli piłkarze z Rawicza, Krobi, Ponieca oraz Gostynia.
Ponad 100 dzieci w dwóch grupach wiekowych: rocznik 2015-2012 oraz 2011-2010 rywalizowało na „Orliku” przy ul. Słowackiego w Gostyniu w ramach Wielkopolsko-Lubuskiej Ligi Piłkarskiej. Jako pierwsi o godzinie 11.30 na murawę gostyńskiego Orlika wybiegli młodzi piłkarze z rocznika 2012 i młodsi. Piękna słoneczna pogoda towarzyszyła zawodnikom podczas całego turnieju co też miało wpływ na bardzo dobrą frekwencję. Na boisku Orlik w Gostyniu gościliśmy podopiecznych: APR Rawicz, APR Poniec i APR Krobia. - W tej kategorii wiekowej nie wynik jest najważniejszy, lecz przede wszystkim dobra zabawa i uśmiech na twarzy dzieci. Chcemy, by Ci młodzi zawodnicy czerpali radość z gry w piłkę i już od najmłodszych lat uczyli się zdrowego i aktywnego stylu życia - mówi trener, Marcin Porzucek.
O godzinie 13.00 do rywalizacji przystąpili zawodnicy urodzeni w roku 2011 i 2010. Rozgrywki dostarczyły zarówno zawodnikom, jak i dopingującym ich rodzinom dużo pozytywnych emocji. - Turnieje, takie jak ten dają niepowtarzalną szansę na rozwój umiejętności piłkarskich. Chcemy nauczyć naszych zawodników zarówno przegrywać jak i wygrywać, walczyć do końca choćby o honorowego gola i pozwolić im poznać smak sportowego święta. Dzięki turniejom, młodzi sportowcy mogą zapoznać się bliżej z zasadami obowiązującymi na boisku, natomiast dla trenerów jest to dobra okazja do obserwacji postępów swoich podopiecznych  - podsumowuje koordynator lokalizacji Gostyń. Gratulujemy wszystkim zawodnikom a szczególne podziękowania kierujemy w stronę rodziców za pełne zaangażowanie, obecność oraz gorący doping. 

Do Akademii Piłkarskiej Reissa w Gostyniu wciąż może dołączyć każde dziecko od 4 roku życia.  Więcej informacji pod nr tel.609 639 483 oraz na stronie www.akademiareissa.pl.
 

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
    dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
    Komentarze (0)

    Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

    dodaj komentarzbądź pierwszy!