Piłkarze z Ludwinowa upokorzeni w Rawiczu

Piłkarze z Ludwinowa upokorzeni w Rawiczu  - Zdjęcie główne

W meczu ostatniej serii spotkań leszczyńskiej „okręgówki” zespół z Ludwinowa poległ w Rawiczu, aż 1:5. Przyjezdni zostali zdeklasowani już do przerwy. To było efektowne pożegnanie Rawii z klasą okręgową.

Jeśli KS do przerwy potrafił raz i to niemrawo postraszyć rywala, jeśli Rawia już w pierwszej części gry prowadziła 5:0, a po przerwie ze spokojem kontrolowała przebieg boiskowych wydarzeń – nie mamy do czynienia z porażką, mamy do czynienia z deklasacją. Piłkarzom KS-u udało się tylko raz odgryźć. Rzutem na taśmę gola w doliczonym czasie gry zdobył Nikodem Kozak. - Przeciwnik w pełni zasłużenie awansował do czwartej ligi. My z kolei musimy teraz usiąść i wyciągnąć wnioski z tej rundy, która była w naszym wykonaniu na pewno słabsza, niż poprzednia – powiedział po meczu trener Leszek Krzyżostaniak.

Rawia Rawag Rawicz – KS Ludwinowo 5:1 (5:0)

1:0 A. Nawrot (8’)

2:0 D. Nawrot (17’)

3:0 A. Nawrot (34’)

4:0 A. Nawrot (38’)

5:0 Masełkowski (41’)

5:1 Kozak (90’)

KS Ludwinowo: Łączniak – Berger, Klimasz, Szumny, Stachowiak, Wyskok, Lipowicz, Chorała, Kasprzak, Kozak, T. Słupianek (46’ Piotrowiak)