Ping-pong ma się dobrze

Ping-pong ma się dobrze - Zdjęcie główne

Przedstawiciel sekcji tenisa stołowego “Piasta” Poniec, Dominik Szczepaniak okazał się zwycięzcą VIII Turnieju Tenisa Stołowego o puchar Burmistrza Ponieca w kategorii do lat 16. Zdobywca pierwszego miejsca wygrał wszystkie swoje mecze. W decydującym pojedynku pokonał w setach 3:2 Szczepana Chlebowskiego, reprezentującego sekcję tenisa stołowego w Bodzewie. Trzecie miejsce zajął Eryk Offert.

Trzech najlepszych tenisistów odebrało z rąk burmistrza Ponieca Jacka Widyńskiego puchary i nagrody. Dla wszystkich przewidziano pamiątkowe dyplomy, słodycze oraz bony na Mini Ball 2x2 do wykorzystania w hali widowiskowo – sportowej w Poniecu.

Informacja: OSiR w Poniecu