Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola
R E K L A M A

Po kilku miesiącach mogą mówić: Umiem pływać!

› Sport i rekreacja 9 miesięcy temu    24.06.2018
Agata Fajczyk
komentarzy 1 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. OSiR w Gostyniu

Wiosną gmina Gostyń przystąpiła do ogólnopolskiego programu „Umiem Pływać”. Przez kilka miesięcy na krytej pływalni „Na Fali” nauczyło się pływać 45 uczniów gostyńskich szkół podstawowych.

Projekt powszechnej nauki pływania „Umiem pływać” jest adresowany do uczniów klas III szkół podstawowych w całej Polsce. Zakłada systematyczny i powszechny udział dzieci w pozalekcyjnych i pozaszkolnych zajęciach sportowych z zakresu „nauki pływania”. W Gostyniu uczyło się pływać 30 uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 5 oraz 15 uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Gostyniu. Naukę pływania realizowano w 15 – osobowych grupach, a każda z grup ukończyła 20-godzinny kurs. Na zakończenie dzieci czekał sprawdzian nabytych umiejętności. Instruktorzy zorganizowali wodne zawody. Wszyscy uczestnicy programu otrzymali pamiątkowe medale. Udział uczniów w programie był bezpłatny.

R E K L A M A

O akcji w gostyńskiej "Jedynce" - Listy dla Ziemi - KLIK


Realizatorem programu „Umiem pływać” było Wielkopolskie Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe z Poznania przy współpracy z gminą Gostyń. Zajęcia finansowane były przez Ministerstwo Sportu i Turystyki. Projekt wsparł także gostyński samorząd, przekazując 4 500 zł.

TUTAJ o drodze, której nie chcą właściciele gruntów

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Gostynianka
9 miesięcy temu 1
A dlaczego nie uczestniczyły dzieci z SP 1??????? Po 15 głów z SP 2 i SP5 - a w SP 1 jakby dzieci nie było....
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
R E K L A M A
R E K L A M A