Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Samoobrona szkolenie
R E K L A M AB1 - MAT-BRUK
R E K L A M AB2 - Active Body

Po tygodniu będzie przejezdna?

› Aktualności› Samorząd 8 dni temu    12.07.2017
Agata Fajczyk
komentarzy 3 ocen 0 / 0%
A A A
Gostyń. Dobiega końca naprawa ul. Zielonej w GostyniuGostyń. Dobiega końca naprawa ul. Zielonej w Gostyniu fot. A. Fajczyk

Mieszkańcy Gostynia, szczególnie osiedla 700-lecia, zastanawiają się, kiedy zakończy się remont ulicy Zielonej w mieście. Obecnie jest ona całkowicie nieprzejezdna.

R E K L A M APromocjaPortaleGostyn-SRT

Pierwotnie jako termin finalizacji robót drogowych podawano 10 lipca. Jednak prace przy remoncie jezdni rozpoczęły się nie 3 lipca (jak wcześniej zakładano), ale w ubiegły czwartek (6 lipca). Wykonawca usprawiedliwia się, że były kłopoty z frezarką. Zapewnia, że jutro remont nawierzchni na ul. Zielonej się zakończy.

- Tego byśmy sobie życzyli – mówi Mariusz Konieczny, naczelnik wydziału inwestycji w gostyńskim magistracie. – Nie będziemy czekać na odbiór, od razu udostępnimy tę drogę dla ruchu pojazdów – dodaje.

R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (3)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Ona
8 dni temu ocena: 0%  3
Trochę nie przemyślana sprawa nikt nie pomyślał ze znajduje się tam żłobek i rodzice z tymi małymi pociechami musza chodzić po deszczu żeby rano je zostawić bo są zmuszeni zaparkować na pobliskich ulicach bo cała ulica zielona jest wyłączona z ruchu
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ osa
7 dni temu ocena: 100%  2
Nie bardzo rozumiem... to kiedy mieli to zrobić? W Święta Bożego Narodzenia jak dzieci nie są zanoszone do żłobka?!
~ on
7 dni temu ocena: 100%  1
Nieprzemyślany to jest twój komentarz. Dzisiaj remont jest zakończony i rodzice ze swoimi pociechami mogą jeździć po nowej pięknej nawierzchni. Nie ma też deszczu bo podobno pan bóg zdecydował że ten piękny asfalt będzie zawsze suchy. Pociechy są zadowolone najbardziej, że nie mają zrzędzących rodziców co to w komentarzach wypisują brednie.
R E K L A M A
R E K L A M A