Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Fines
R E K L A M AB1 - MAT-BRUK

Po wypadku: rodzina 38-latka dziękuje za wsparcie i pomoc

› Aktualności› Wydarzenia ponad rok temu    8.09.2017
Karol Pospiech
komentarzy 0 ocen 8 / 100%
A A A
Do wypadku doszło 31 sierpnia na drodze wojewódzkiej nr 434 między Zmysłowem a KuczynąDo wypadku doszło 31 sierpnia na drodze wojewódzkiej nr 434 między Zmysłowem a Kuczyną fot. K. Pospiech

Policja zatrzymała sprawcę. Poszkodowany nadal przebywa w leszczyńskim szpitalu.

Do wypadku z udziałem 38-letniego motorowerzysty doszło 31 sierpnia. [SZCZEGÓŁY TUTAJ]

Z ustaleń policji wynika, że sprawcą zdarzenia jest 46-latek ze Słupcy. [WIĘCEJ TUTAJ]

Poszkodowany mieszkaniec gminy Krobia - ze złamanym obojczykiem, uszkodzoną miednicą, ranami tłuczonymi głowy i krwiakiem - trafił do szpitala w Lesznie. Tam przeszedł czterogodzinną operację. Początkowo był utrzymywany w śpiączce farmakologicznej.

Długo potrwa zanim z tego wyjdzie, ale lekarze są zadowoleni z postępów leczenia - powiedziała portalowi Honorata Cichowlas, siostra motorowerzysty poszkodowanego w wypadku. 

Rodzina 38-latka nie kryje wzruszenia, że tak wiele osób zaangażowało nie tylko w pomoc w ujęciu sprawcy wypadku, ale również zaoferowało wsparcie najbliższym.

Serdeczne podziękowania za wspaniałą opiekę nad Tomkiem dla ordynatora Tomasza Lewickiego, za pomoc dla policjanta Jacka Wróblewskiego oraz za wsparcie i pomoc kolegom z pracy i całej firmie Przem-Kost, jak i również panu Przemkowi Andrzejewskiemu. Serdeczne Bóg zapłać - dziękuje za pośrednictwem portalu rodzina 38-latka.

+ 8 głosów: 8 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Kolega
ponad rok temu ocena: 100%  1
Szybkiego powrotu do zdrowia dla Tomka. Jestesmy z toba kolego
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji