Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Fines
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola

Pobili się w szkole. Jeden trafił do szpitala

› Aktualności› Na sygnale 8 miesięcy temu    23.10.2018
Bogdan Bujak
komentarzy 2 ocen 2 / 0%
A A A
 fot. fotolia.com

Dziś rano, w jednej ze szkół na terenie powiatu gostyńskiego doszło do kłótni między dwójką 14-latków, która następnie przerodziła się w przepychankę, aż w końcu w ruch poszły pięści. Jeden z uczestników bójki trafił do szpitala.

Nieznane są jeszcze jego dokładne obrażenia.

– Wyjaśniamy przyczyny i okoliczności tego incydentu. (...) O zdarzeniu zostaliśmy powiadomieni przez szkolną pedagog – mówi Sebastian Myszkiewicz, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Gostyniu.

 

+ 0 głosów: 2 (0%) 2 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (2)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~
8 miesięcy temu 2
może film na fejsbóku pomoże
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Robin Hood
8 miesięcy temu ocena: 60%  1
Panie od nauczania początkowego przesadzają. Dzieci idąc do klas wyższych zupełnie nie są do tego przygotowane. Liczą się tylko papiery i statystyki. Bzdurne szkolenia i projekty unijne nie wnoszące nic. A dzieciaki rozpuszczone jak dziadowskie bicze. Nowy pan dyrektor zaczasniety w cieplutkim gabinecie podsumowuje tylko tabelki i wykresiki. Odbebni swoje 7 godzin i jazda do inniego powiatu. Udaje że jest cacy. A tak nie jest. Trzeba wyjść do uczniów, nauczycieli i rodziców. Bo w przeciwnym razie trzeba bedzie otwarzyć okno i ptaszynkę wypuścić na wolność. I jeszcze jedno. Pewnie gdyby nie rodzić to ten epizod też zamieciony byłby pod dywan.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji