Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola

Pobito rekord z ubiegłego roku o blisko 2 tysiące

› Aktualności 2 miesiące temu    12.01.2020
Agata Fajczyk
komentarzy 2 ocen 2 / 100%
A A A
Gostyń. Jest turniej, jest zwycięzca!Gostyń. Jest turniej, jest zwycięzca! fot. organizatorzy turnieju

Zbigniew Klimański jest zwycięzcą Otwartego Turnieju Kręglarskiego, który wczoraj odbył się w gostyńskiej kręgielni dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Organizatorzy są bardzo zadowoleni z frekwencji i hojności uczestników.

To nie była gra drużynowa, ale otwarty turniej dla wszystkich. Każdy mógł zawitać do kręgielni i kulać. Chętni mieli do wykonania 60 rzutów, a wchodzili na tor za symboliczne 10 zł, wrzucane do puszki WOŚP. Na torach od sobotniego poranka walczyli zarówno kręglarze zawodowi, jak i mieszkańcy Gostynia z całymi rodzinami. Po południu pojawili się kręglarze z Kościana i Poznania. Tory cały czas były zajęte.

W przerwach uczestnicy mogli wziąć udział w licytacji darów przygotowanych z okazji 28. finału WOŚP. W sprzedaży były typowo „orkiestrowe” gadżety, ale też inne przedmioty (np. kosmetyki, bony na koncerty i do pizzerii). Ciekawym był specjalny obraz w tematyce kręglarskiej, przygotowany dla wielkiej orkiestry przez Gerarda Misiaczyka. Ten został sprzedany za ok. 250 zł, licytator był bardzo zawzięty.
 

- Hojność ludzi w tym roku była niesamowita. Dużo było niespodzianek, specjalny słoik z cukierkami ufundowany przez Ardagh Glass poszedł za około 350zł, sesja fotograficzna też za podobna kwotę została sprzedana, specjalny obraz ufundowany na WOŚP w okolicach 300 zł - cieszy się Krzysztof Zagata, przedstawiciel organizatorów.
 

W sumie podczas turnieju zebrano rekordową sumę 9.520,4 zł. W ten sposób został pobity rekord z zeszłego roku o prawie 2.000 zł! Zwycięzca tegorocznego turnieju kręglarskiego Zbigniew Klimański (z wynikiem 407 punktów) odebrał specjalnie ufundowany okazały puchar.

+ 2 głosów: 2 (100%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (2)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
  ~ uczestnik
  2 miesiące temu 2
  Masz rację, nie chodziło o miejsca lecz o szlachetny cel a puchar zwycięzca przekazał na kolejny 29 Finał WOŚP i kolejne jako puchar przechodni. Gratki dla organizatorów.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Sw
  2 miesiące temu 1
  Myślałem że w tym dniu nie chodzi o miejsca, chyba chodzi o lansowanie przy okazji fuj
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji