Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola do czerwca
R E K L A M A

Pociągiem do nikąd. Szczypta nut i trochę dźwięku

› Kultura i Rozrywka ponad rok temu    16.09.2017
Izabela Skorzybót
komentarzy 1 ocen 0 / 0%
A A A
Święta Góra. Kraina ŁagodnościŚwięta Góra. Kraina Łagodności fot. I. Skorzybót

Wybrali się w podróż pociągiem z biletami w ręku.

R E K L A M A

Młodsi i starsi, radośni i ci trochę potargani przez los. Byli stali bywalcy i zupełnie nowe osoby. Pociąg odjechał ze stacji „Krainy Łagodności” na Świętej Górze.

Organizatorzy zaprosili publiczność na kolejny koncert. Tym razem zaśpiewała i zagrała Grupa FART. - Gdy z wakacji większości z nas zostały już tylko wspomnienia, a pogoda w ostatnich dniach niestety nas nie rozpieszcza, to dzisiaj pragniemy się spotkać po raz kolejny w „Krainie Łagodności”, by na czas który przed nami, który kojarzy się z jesienną pluchą, zaczerpnąć trochę ożywczego ducha muzyki, by w poezji, do której dodano szczyptę nut i trochę dźwięku, odnaleźć receptę na jesienią chandrę – mówił witając gości ks. Paweł Ogrodnik COr.

Zespół FART powstał w 1983 roku w Nowej Soli, reaktywowany był w roku 2009 we Wrocławiu. Grupa gra piosenki poetycki, trochę country, ballady podbarwione niekiedy bluesem. – Chciałbym podziękować bratu Robertowi za zaproszenie nas do tego miejsca, o którym myśleliśmy już od dość dawna, czekaliśmy na zaproszenie i w końcu doczekaliśmy się - mówił artysta z Grupy Fart. Po koncercie publiczność mogła nabyć płytę oraz spotkać się z muzykami przy kawie, zrobić pamiątkowe zdjęcie, zdobyć wyjątkowy autograf wraz z dedykacją czy po prostu porozmawiać.

R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (1)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
  ~ polonista
  ponad rok temu 1
  ,,Donikąd'' piszemy łącznie, Pani Redaktor! Polecam słownik ortograficzny języka polskiego.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  R E K L A M A