Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Fines
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola

Poczuli przedsmak meczu Polska-Kolumbia

› Społeczeństwo ponad rok temu    24.06.2018
Tomasz Teodorczyk
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Gostyń. Kilka rodzin zmierzyło się w piłkarskim quizieGostyń. Kilka rodzin zmierzyło się w piłkarskim quizie fot. Tomasz Teodorczyk

Były pytania o rzuty rożne i karne, czym dokładnie zajmuje się sędzia oraz ile startuje drużyn w tegorocznym mundialu. Kilkunastu uczestników wzięło udział w piłakrskim quizie, zorganizowanym w Bibliotece Publicznej w Gostyniu.  

Czerwcowe spotkanie „Niedzieli w Bibliotece” odbyło się w ramach mundialowego meczu Polska-Kolumbia. Z tej okazji dziecięca czytelnia zmieniła swój klimat. Młodzież i dzieci mieli możliwość zapoznania się z literaturą piłkarską i poczucia sportowego nastroju.

Drużynowy turniej podzielony był na dwie części. Po quizowych pytaniach na temat piłki nożnej, przystąpiono do finału. Na holu biblioteki uczestnicy musieli strzelać do bramki rzuty karne.  Z wynikiem ośmiu punktów zwyciężyła rodzina Krzyżostaniaków, która  w nagrodę otrzymała voucher na 12 kaw. W trudnej walce, po dogrywce udało się nam wygrać. Mam nadzieję, że w dzisiejszym meczu Polska również zwycięży – mówi pan Dawid Krzyżostaniak. Po turnieju wszystkich uczestników zaproszono na kawę. 

 

Czytaj także o jubileuszu Kurkowego Bractwa

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (2)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
  ~ Golok
  ponad rok temu 2
  Nawałka : Polacy, nic się nie stało. Bild: "Lewandowski ist raus! Polen rozgromiona przez Kolumbię. La Gazette dela sport: "Polonia out". Nawałka : Nic się nie stało, trzeba z tym żyć, nie przeproszę za moje błędy, nie poddam się do dymisji, mam was kibice w d
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Ja
  ponad rok temu 1
  Hiub idę po ciebie
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji