Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Fines
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola

Poddał się badaniu na zawartość alkoholu, wykorzystał okazję i zwiał

› Aktualności 4 miesiące temu    30.07.2019
Agata Fajczyk
komentarzy 3 ocen 2 / 100%
A A A
Gostyń. Pijany kierowca, bez uprawnień uciekał dzielnicowemu po ulicach gostyńskiego osiedlaGostyń. Pijany kierowca, bez uprawnień uciekał dzielnicowemu po ulicach gostyńskiego osiedla fot. arch. gostynska.pl

Kierował autem bez prawa jazdy, po pijanemu. Uciekał przed dzielnicowym. W pościg ruszył policjant i dodatkowy patrol. Teraz grozi mu kara do 2 pozbawienia wolności oraz ograniczenie wolności.

Wszystko wydarzyło się wczoraj (29.07), około godz. 17.00. W Gostyniu dzielnicowy zauważył 43-letniego mieszkańca Gostynia, który przejeżdżał volkswagenem ulicą Wiosny Ludów, a następnie zjechał na parking na os. 700-lecia.

- Policjant wiedząc o tym, że mężczyzna ma cofnięte uprawnienie do kierowania pojazdami, poszedł za nim - informuje st. asp. Monika Curyk, zastępca rzecznika prasowego KPP w Gostyniu.

Dzielnicowy poddał kierującego volkswagenem badaniu urządzeniem wstępnego pomiaru, które wykazało zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu. Mężczyzna zareagował na ten wynik ucieczką, wykorzystując moment, kiedy policjant odkładał urządzenie. - Dzielnicowy ruszył za nim w pościg pieszy, do którego przyłączył się po chwili kolejny patrol policji - tłumaczy st. asp. Monika Curyk.

Mężczyzna został zatrzymany na ul. Wiosny Ludów. Policja ponownie poddała go badaniom na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu, które wykazało ponad 1 mg alkoholu, co daje 2 promile. Mieszkaniec Gostynia odpowie teraz za kierowaniem pojazdem w stanie nietrzeźwości w ruchu lądowym. - A także za kierowanie pojazdem wbrew decyzji o cofnięciu uprawnień do kierowania. Grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności, kara grzywny, zakaz prowadzenia pojazdów oraz ograniczenie wolności - dodaje zastępca rzecznika policji KPP w Gostyniu.

O awanturze pasażera auta z policjantami, na drodze w Pępowie - KLIK

+ 2 głosów: 2 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (4)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Olo
4 miesiące temu 4
Tomasz jesteś mistrzem znowu Rawicz pozdro kolega z osiedla
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ antypolicja
4 miesiące temu ocena: 0%  3
Policja znowu nielegalnie bada trzeźwość ?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ An Ka
4 miesiące temu ocena: 67%  2
Co to za dzielnicowy nie mógł sam dogonić naje###ego 43 latka? Takie mamy służby w Gostyniu. To jest wstyd!!!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ mo
4 miesiące temu ocena: 100%  1
Niektórym policjantom brzuch nogi zasłania.