Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Bowling
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola do czerwca
R E K L A M A

Podopieczni Akademii na półkolonii w Dolsku

› Sport i rekreacja› Piłka nożna 9 miesięcy temu    12.08.2017
Redakcja
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. AP Reissa

Piłkarskie treningi, bowling czy zajęcia warsztatowe? Podopieczni Akademii Piłkarskiej Reissa z Gostynia i okolic wzięli udział w półkolonii w Dolsku. Niezapomniana moc atrakcji na dobre rozwiała wakacyjną nudę!

R E K L A M A

Od 31. lipca do 4. sierpnia najmłodsi mieszkańcy Gostynia i okolic spędzili niezapomniany tydzień robiąc to, co lubią najbardziej. Wraz z inymi uczestnikami wzięli udział w półkolonii organizowanej przez SportujMy.pl w Dolsku. Wakacyjny klimat udzelił się wszystkim uczestnikom! Biorąc udział w warsztatach, treningach piłkarskich i turniejach, każdego dnia kształtowali własne umiejętności.
Podczas upalnych dni wraz z opiekunami korzystali z kąpieliska. Atrakcji nie brakowało. Uczestnicy rywalizowali ze swoimi rówieśnikami w turnieju piłkarzyków i bowlingu, brali udział w turnieju beach soccera. Mieli również okazję sprawdzić jak wyglądają ich piłkarskie zdolności w grze na playstation Fifa. Wakacyjna nuda odeszła w zapomniane, a młodzi adepci piłki nożnej już dziś nie mogą się doczekać następnych wakacji.

Czytaj także o pierwszym meczu juniorów młodszych Kani Gostyń w sezonie 2017/2018.

R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
    dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
    Komentarze (0)

    Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

    dodaj komentarzbądź pierwszy!
    R E K L A M A