Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola
R E K L A M A

Podstawowy „grzech”: przechodzą w niedozwolonym miejscu

› Z policji ponad rok temu    8.02.2018
Agata Fajczyk
komentarzy 2 ocen 2 / 50%
A A A
Gostyńska policja przez 3 dni prowadzi akcję NURDGostyńska policja przez 3 dni prowadzi akcję NURD fot. arch. gostynska.pl

Gostyńska policja prowadzi kolejną akcję. Wczoraj rozpoczęto trzydniowe działania NURD, w trakcie których funkcjonariusze z wydziału ruchu drogowego zwracają szczególną uwagę na wszelkie wykroczenia związane z bezpieczeństwem pieszych, rowerzystów i motorowerzystów, czyli tzw. niechronionych uczestników ruchu drogowego.

Policjanci z województwa wielkopolskiego, w tym funkcjonariusze z Gostynia działania pod nazwą NURD rozpoczęli 7 lutego, o godz. 6.00.

R E K L A M A

W Pasierbach właściciel posesji sam ugasił pożar - KLIK


Celem prowadzonej akcji jest poprawa bezpieczeństwa niechronionych uczestników ruchu drogowego takich jak: piesi, rowerzyści i motorowerzyści.

Do wczorajszych działań skierowanych zostało ośmiu policjantów gostyńskiej „drogówki”. Wylegitymowali oni łącznie 53 osoby, ujawniając przy tym 51 wykroczeń. Wśród ujawnionych wykroczeń 39 popełnili piesi, a 12 kierowcy. Najczęstszym „grzechem” popełnianym przez pieszych było przechodzenie przez jezdnię w miejscu niedozwolonym. Policjanci ukarali 46 sprawców wykroczeń, a wobec 5 osób zastosowali pouczenie.

Akcja NURD potrwa do 9 lutego (do piątku), do godziny 22.00.

Jak w tym roku sztab powiatu gostyńskiego wypadł na WOŚP - podsumowanie TUTAJ

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 1 głosów: 2 (50%) 1 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (4)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Marwe
ponad rok temu ocena: 0%  4
Walić mandaty na maxa piesi to takie święte krowy a jak mu na dupę ktoś najedzie to wtedy wielki problem
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Kazik
ponad rok temu ocena: 100%  3
Zapraszamy policję do Borku na ul .Sportową ludzie tam dobrze chodzą tylko kierowcy pod prąd sobie jeżdżą nie wspomnę już o samochodach które stoją na chodniku .Paloma sobie tam parking z chodnika zrobił lepiej podwórko niech posprząta to będzie miał gdzie parkować a ojciec niech posprzątać koło Orlika te graty bo straszą parę lat.A może ktoś z gazety przyjedzie i zobaczy na orliku jaki syf tam zrobił bo burmistrz ma to w tyłku.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Birus
ponad rok temu ocena: 100%  2
Noooo fajna akcja. Nieźle sie przy okazji policja wzbogaci. Nie lepiej przy takich akcjach uświadamiać pieszych niż ich karać? Te 3 dni można naprawdę wykorzystać bardziej edukacyjnie. W Borku to nawet kolejka do radiowozu była. Żenada!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gościu
ponad rok temu 1
Dobrze mówisz. Lepsze podejście, a pouczony weźmie to sobie do serca.
R E K L A M A
R E K L A M A