Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Fines
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola
R E K L A M A

Pokaz mody patriotycznej

› Kultura i Rozrywka 6 miesięcy temu    20.11.2018
Anna Twardowska
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. Arch. uczestników

W przedszkolu zorganizowano pokaz mody. Wszystkie kreacje były wyjątkowe i oryginalne.9 listopada w oddziałach przedszkolnych przy szkole Podstawowej im. Powstańców Wielkopolskich w Skoraszewicach odbył się pokaz mody patriotycznej w ramach projektu „Piękna nasza Polska cała”, do którego przystąpili przedszkolacy ze względu na 100. rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę. Jak na prawdziwym pokazie mody, dzieci demonstrowały swoje kostiumy na wybiegu wyścielonym czerwonym dywanem przy dźwiękach muzyki. W biało – czerwonych kreacjach zaprezentowały się również nauczycielki.

R E K L A M A

- Głównym celem pokazu było kształtowanie poczucia tożsamości narodowej i poczucia dumy z bycia Polakiem. Dziękujemy wszystkim rodzicom za przygotowanie pięknych strojów dla dzieci – mówią Patrycja Plewa i Sylwia Begale, nauczycielki.

Czytaj także: Serduszko Zosi nie rozwija się prawidłowo.

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (0)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  Cisza wyborcza. Możliwość komentowania została wstrzymana.
  R E K L A M A
  R E K L A M A