Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Gazeta online
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola

Pokolenia razem bez przemocy

› aktualności› wydarzenia ponad rok temu    22.07.2010
Redakcja
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Projekt „Z sobą i obok siebie - pokolenia razem bez przemocy. Powstrzymaj przemoc wobec osób starszych i niepełnosprawnych” realizowany jest przez Stowarzyszenie „Dziecko” przy współpracy z Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Gostyniu i dofinansowaniu Wojewody Wielkopolskiego.

Osoby starsze i niepełnosprawni mogą uzyskać do końca września w specjalnie uruchomionym punkcie wsparcia (Gostyń, ul. Nowe Wrota 7, siedziba PCPR od 15.00 do 18.00) we wtorki pomoc specjalisty pracy socjalnej – doradcy osób niepełnosprawnych, w środy pomoc prawnika i psychologa, a w czwartki porady mediatora i specjalisty programu korekcyjno-edukacyjnego dla sprawców przemocy. Stowarzyszenie „Dziecko” przeprowadzi też – we współpracy z sekcją karate TKKF „Tęcza” w Gostyniu i Gostyńskim Uniwersytetem Trzeciego Wieku – jesienny kurs samoobrony dla seniorów. Projekt ten uzyskał dofinansowanie Powiatu Gostyńskiego. W ramach akcji zostały wydane też broszurki i plakaty zwracające uwagę na konieczność przeciwdziałania przemocy w rodzinie.

(gabi)

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!