Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - MKS Kania akademia
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola do czerwca
R E K L A M A

Policja poszukuje zaginionego mieszkańca

› Aktualności› Na sygnale ponad rok temu    23.10.2016
Bogdan Bujak
komentarzy 23 ocen 5 / 100%
A A A
 fot. KPP w Gostyniu

Komenda Powiatowa Policji w Gostyniu prowadzi poszukiwania za zaginionym policjantem i gminnym radnym Damianem Florczykiem, zamieszkującym w Karolewie. Mieszkaniec gminy Borek Wielkopolski w sobotę, 22 października wyszedł z domu, a następnie udał się do Jarocina. Od tego czasu nie ma informacji na temat jego dalszych losów.

R E K L A M A

Około godziny 19:15 opuścił miejsce zamieszkania nie mówiąc rodzinie dokąd się udaje. Po jakimś czasie matka poszukiwanego znalazła u niego w pokoju dwa listy o treści sugerującej, że może targnąć się na swoje życie.

Z dotychczasowych ustaleń wynika, że mężczyzna został zawieziony przez kolegę na dworzec PKP w Jarocinie. Od tego czasu do chwili obecnej zaginiony nie nawiązał żadnego kontaktu z osobami najbliższymi, nie powrócił również do miejsca zamieszkania.

Wszystkie osoby, które widziały poszukiwanego, znają jego aktualne miejsce pobytu lub mogą udzielić informacji na temat jego losów, prosimy o kontakt telefoniczny z Komendą Powiatową Policji w Gostyniu, pod numerami telefonów: 65 575 82 00, 575 82 70 lub pod numer alarmowy 997.

 

Damian Florczyk

ur. 07.05.1973 r. w Gostyniu

zam. 63-810 Karolew 24/1   

Rysopis:  wzrost około 180 cm, waga 80 kg, szczupłej budowy ciała, włosy krótkie ciemne, twarz owalna, uszy przylegające.

Znaki szczególne: brak

Ubiór: W dniu zaginięcia ubrany był w ciemne spodnie (prawdopodobnie koloru czarnego), kurtkę z kapturem koloru czarneg, buty trekkingowe.

Czytaj także: o nowym samochodzie dla policji

Komentarze zostały zablokowane. 

 

R E K L A M A
+ 5 głosów: 5 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
R E K L A M A
R E K L A M A