Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - najhipoteczny LP 28 lutego - 6 marca
R E K L A M AB1 - Ubojnia Gola

Policyjna interwencja na szkolnej wycieczce. Wyczuli alkohol...

› Z policji 8 miesięcy temu    14.06.2019
Anna Twardowska
komentarzy 7 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. Fotolia.com

Szkolna wycieczka i alkohol pity po kryjomu. Do redakcji zgłosiła się zaniepokojona Czytelniczka. Jej chrześniak uczestniczył w drugim tygodniu czerwca w szkolnej wycieczce. Kobieta twierdzi, że pojawił się na niej alkohol i interweniowała policja. - Wszystko jest przemilczane, a za chwilę wydarzyć się może coś gorszego i tylko pozostali uczniowie są poszkodowani – mówi mieszkanka gm. Pogorzela.

 

Uczniowie jednej ze starszych klas, wyjechali na wypoczynek do woj. dolnośląskiego. - Na miejscu interweniowała policja, ale zbadali tylko jednego chłopca, który miał ponad 1.5 promila alkoholu, wezwali rodziców chłopców, nauczyciel zgłosił sprawę dyrektorowi. (…) Sprawa ucichła – mówi mieszkanka.

Okazuje się, że interwencja faktycznie miała miejsce, chociaż ilość promili, o której wspomina kobieta, jest mocno przesadzona. Oficer prasowy policji w Ząbkowicach Śląskich potwierdza, że tamtejsi funkcjonariusze zostali wezwani do grupy dzieci, która przebywała wraz z opiekunami na wycieczce.

- Na stacji paliw policjanci dostali informację, że od jednego chłopca czuć było zapach alkoholu. 14-latek został sprawdzony na alkosensorze. Wynik to 0,1 promila w organizmie. Chłopiec przyznał się, że pił alkohol wraz z dwoma kolegami. Dodatkowo miał przy sobie butelkę z wodą, do której wlał alkohol – informuje kom. Ilona Golec, oficer prasowy.

Chłopiec został odebrany przez rodziców i nie kontynuował wycieczki szkolnej.

- Dokumentacja ze zdarzenia zostanie przesłana do Sądu Rodzinnego właściwego miejscowo – dodaje kom. Ilona Golec.

Dyrektor pogorzelskiej podstawówki nie chce komentować sytuacji. Zapewnia, że nikomu nie stała się krzywda.

Czytaj także: Krótsze lekcje przez upały. Dwie szkoły się wyłamały. Dlaczego?

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (9)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Edek
8 miesięcy temu ocena: 100%  9
Typowe Poloczki. Bardzo dobrze że poinformowano policję. Jak coś by się stało to wtedy wszyscy tu mordę by darli że gdzie byli nauczyciele. Jak pilnowali! A teraz atakują kobietę bo dobrze postąpiła. W naszym kraju jak ktoś zapobiegnie tragedii nawet w taki sposób to zaraz go polują i konfidenta z niego zrobią. Taka już niestety mentalność Polaka.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Pogorzelus
8 miesięcy temu ocena: 50%  8
Co za głymby... Na wycieczce szkolnej trzeba umieć pić
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Bolek
8 miesięcy temu 7
takiego dyszczu!!!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ zdegustowana
8 miesięcy temu ocena: 75%  6
dzięki troskliwej cioci dzieci już w ogóle na wycieczkę nie pojadą bo nikt nie będzie się narażał na takie podziękowanie za opiekę nad" bąbelkami"
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Berni
8 miesięcy temu ocena: 100%  5
Na wycieczce to nie sprawdzi co piją dzieciaki ale chociaż by pod szkołą zadbali o bezpieczeństwo. Dzieciaki biją się nie raz koło autobusów i nikt tego burdeli tam nie pilnuje. Ważniejsza jest kawka i byle kasa leciała.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Byczek
8 miesięcy temu ocena: 80%  4
Nie pamięta wół jak cielęciem był
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Pat
8 miesięcy temu ocena: 58%  3
Nie popieram Alkoholu w wieku 14 lat ,ale jeszcze bardziej jakiesnaterej szmaty co.chcw na siłę aferę zrobić, nie wiem po.co.na co.,na pewno była skrzywdzona w podstawówce, beret jeden
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Bożydar
8 miesięcy temu ocena: 25%  2
Brawa dla opiekuna/ki !!! Ile razy takiego dzieciaka zabiera się i po kryjomu do domu. Jak dla mnie artykuł sformułowany tylko by zwiększyć ilość oglądnięć.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ zdziwiony
8 miesięcy temu ocena: 100%  1
A dlaczego pozostali uczniowie są pokrzywdzeni wg tej pani? I dlaczego ona uważa, że wszystko zostało przemilczane skoro wezwano policję? A co miał wg redakcji komentować dyrektor, że następnym razem sam osobiście będzie sprawdzał, co dzieciaki mają w butelkach? Ludzie ogarnijcie się!!!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji