Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M Aosobus
R E K L A M AB1 - MAT-BRUK

Politykom dostało się na spotkaniu

› Społeczeństwo ponad rok temu    16.03.2017
Bogdan Bujak
komentarzy 2 ocen 0 / 0%
A A A
Gostyń. Spotkanie w sali bankietowej było jednym z wielu, jakie w środowe popołudnie odbywało się na terenie WielkopolskiGostyń. Spotkanie w sali bankietowej było jednym z wielu, jakie w środowe popołudnie odbywało się na terenie Wielkopolski fot. Bogdan Bujak

Nie szczędzili słów krytyki politykom Platformy Obywatelskiej ich sympatycy, podczas spotkania, które odbyło się w czwartek, 15 marca w sali bankietowej „Werni” w Gostyniu.

Dyskusja, która wywiązała się między przedstawicielami partii opozycyjnej a osobami zgromadzonymi na sali, dotyczyła zarówno tematów ogólnoeuropejskich, jak polityka obecnego rządu wobec Unii Europejskiej, która zdaniem dyskutujących będzie szła w kierunku „zohydzania” Wspólnot Europejskich, ogólnopolskich - reformy w oświacie czy zmian w ordynacji wyborczej do samorządów, jak i stricte lokalnych zagadnień m.in.: sprawy budowy kopalni węgla brunatnego i obwodnicy drogi wojewódzkiej nr 434.

Jednak spotkanie nie przebiegało w atmosferze „wiecznej szczęśliwości”, gdyż niektórzy uczestnicy zgromadzenia postanowili wytknąć błędy, jaki popełnili i popełniają nadal polityce Platformy. Głównie w dziedzinie polityki informacyjnej, którą ich zdaniem wyraźnie przegrywają z rządzącymi obecnie Polską. Jak stwierdziła jedna z osób zainteresowanych, partii opozycyjnej jest po prostu „mało w mediach, za mało”.

- Państwo nie macie siły przebicia w mediach publicznych, ja to rozumiem. Ale róbcie to w mediach prywatnych - rzuciła uczestnicząca w spotkaniu kobieta. Pojawił się także zarzut, że parlamentarzyści nie umieją wykorzystywać nowych narzędzi przekazu, dzięki któremu mogliby dotrzeć do szerszego grona odbiorców, niż np. poprzez telewizję.

Więcej o tym działania, którego ugrupowania ma zamiar po części naśladować Platforma, co zdaniem obecnych na sali może doprowadzić Polskę do ruiny oraz w jaki sposób politycy PO chcą sprawić, aby każdy czuł się odpowiedzialny za ich program przeczytasz w najbliższm wydaniu "Życia Gostynia".  

Dowiedz się także: jak zachował się lekarz w stosunku do pacjenta z DPS-u?

Sfotografuj lub stwórz projekt graficzny i wygraj konkurs

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (2)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
  ~ fan z leszna
  ponad rok temu ocena: 100%  2
  no i piękny MARYJAN r bez komentarza
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ no nie
  ponad rok temu ocena: 100%  1
  Ten mapet szoł wstydu nie ma - przepraszam prawdziwe mapety.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji